معرفی کامل رشته تحصیلی فیزیوتراپی در روسیه

رشته فیزیوتراپی در روسیه

فیزیوتراپی روسیه

سبک زندگی ماشینی امروز انسان ها و کاهش فعالیت های بدنی و بسیاری دلایل دیگر، مردم را طی سال های آینده به شدت به فیزیوتراپی نیازمند می‌کند از این رو می توان آینده شغلی فیزیوتراپی را بسیار موفق متصور شد. تحصیل رشته فیزیوتراپی در روسیه یکی از بهترین مسیرهایی است که متقاضیان وعلاقه مندان این رشته برای رسیدن به اهداف خود می توانند انتخاب کنند.

موفقیت های بی شمار دانشگاه های روسیه در گسترش آموزش های حوزه پزشکی و درمان، دلیل بسیار محکم و خوبی برای انتخاب کشور روسیه به عنوان مقصد تحصیلی رشته فیزیوتراپی است. دراین مقاله به معرفی رشته فیزیوتراپی در روسیه می‌پردازیم و قصد داریم مزایا، ساختار، شرایط ، خوابگاه و شهریه رشته جذاب فیزیوتراپی روسیه را بررسی کنیم.

مزایای تحصیل رشته فیزیوتراپی در روسیه

 
  1. وجود دانشگاه های معتبر بین المللی دارای رنکینگ های جهانی
  2. دانشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت ایران
  3. امکان تحصیل ارزان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی
  4. امکان مهاجرت آسان تر به دیگر کشورها از مبداء روسیه
  5. آسان بودن اخذ ویزای تحصیلی روسیه
  6. و…..

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

ساختار رشته فیزیوتراپی روسیه

تحصیل رشته فیزیوتراپی در روسیه به صورت تمام وقت و با زبان روسی خواهد بود. مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی 4 سال به طول می انجامد. برای ورود به کورس اصلی از طریق آزمون ورودی یا پذیرش بدون کنکور می توان اقدام کرد. برخی دانشگاه های روسیه برای پذیرش دانشجو، آزمون ورودی برگزار می‌کنند و برخی دیگر نیز بدون آزمون ورودی، با بررسی مدارک تحصیلی و مصاحبه با فرد متقاضی، دانشجویان خود را پذیرش می‌کنند.

شرایط تحصیل رشته فیزیوتراپی در روسیه

دانشگاه های روسیه ساده ترین شرایط را برای ادامه تحصیل دانشجویان بین المللی دارا هستند. شرایطی از قبیل محدودیت سنی، داشتن معدل بالا، الزام به داشتن مدرک زبان را ندارند و متقاضیان رشته فیزیوتراپی در روسیه به راحتی می‌توانند پس از گذراندن کلاس های پادفک برای ورود به کورس اصلی دانشگاه اقدام کنند.

هدیه رادوتا

خوابگاه

دانشجویان بین المللی مشغول به تحصیل در دانشگاه های روسیه امکان استفاده از خوابگاه دانشگاه ها را دارند. متقاضیان در صورتی که قصد تحصیل در فیزیوتراپی روسیه را دارند خوابگاه دانشگاه بهترین گزینه برای اقامت آنان خواهد بود علاوه بر این می توانند خود دانشجویان اقدام به اجاره آپارتمان شخصی کنند در این صورت هزینه های بیشتری نسبت به خوابگاه باید بپردازند. بجز موارد بالا دانشجویان اعزامی رادوتا امکان استفاده از هتل های طرف قرارداد با این مؤسسه با تخفیف دانشجویی ویژه 80 درصدی را دارند.

شهریه تحصیل رشته فیزیوتراپی در روسیه

شهریه فیزیوتراپی در روسیه برای دانشگاه‌های مختلف، متفاوت است اما به طور متوسط می‌توان هزینه تحصیل رشته فیزیوتراپی روسیه را سالانه 2200 دلار تخمین زد.

جمع بندی
 

 

در این مقاله به صورت کامل و جامع، تحصیل در رشته فیزیوتراپی روسیه را بررسی کردیم و مزایا، شرایط و ساختار فیزیوتراپی در روسیه و خوابگاه برای دانشجویان بین المللی و در نهایت شهریه رشته فیزیوتراپی روسیه را بیان کردیم. مؤسسه رادوتا RADOTA بهترین مؤسسه مهاجرت تحصیلی به روسیه با سابقه موفق و درخشان در زمینه اعزام دانشجو برای رشته پزشکی روسیه، رشته دندان پزشکی روسیه، داروسازی روسیه که از رشته های پرمخاطب دانش آموزان ایرانی است، بهترین گزینه برای انجام امور مهاجرتی برای رشته فیزیوتراپی در روسیه به حساب می‌آید.

 توصیه اکید ما استفاده از فرصت مشاوره مهاجرت تحصیلی رادوتا به صورت رایگان است. برای انجام این کار از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان یا تماس با شماره 02188928590 می توانید از این فرصت، نهایت استفاده را ببرید و مسیر مهاجرتی خود را با کمک ما هموار سازید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.