معرفی انواع پادفک لومونوسف + هزینه 2023

پادفک لومونوسف

دانشگاه لومونوسوف مسکو در کشور روسیه یکی از بزرگ ترین و بهترین دانشگاه‌های جهان و بهترین دانشگاه روسیه در حال حاضر است. این دانشگاه با قرار گرفتن در رتبه 75 جهانی تنها دانشگاه روسیه در بین صد دانشگاه برتر جهان است. دانش‌آموزانی که به قصد تحصیل در رشته پزشکی روسیه ، دندانپزشکی روسیه ، داروسازی روسیه و یا دیگرهای رشته‌ها، اقدام به مهاجرت تحصیلی می‌کنند می‌توانند با شرکت در کلاس پادفک لومونوسف ، اولین قدم برای تحصیل در روسیه را بردارند از این رو در این مقاله به بررسی پادفک لومونوسوف روسیه می‌پردازیم.

پادفک لومونوسف

توصیه می‌شود اگر به تحصیل در دانشگاه لومونوسوف مسکو یا دیگر دانشگاه‌های این شهر مانند دانشگاه رودن ، دانشگاه پیراگوف ، دانشگاه سماشکو ، دانشگاه سینرژی فکر می‌کنید مقاله زندگی در شهر مسکو را نیز مطالعه کنید تا با شرایط زندگی در پایتخت زیبای روسیه آشنا شوید.

پادفک

پادفک شاید برای بسیاری از افراد، واژه ای ناآشنا باشد اما اگر به دنبال تحصیل در روسیه بوده اید با این دوره مقدماتی جهت ورود به دانشگاه آشنا هستید. این دوره که برای دانشجویان خارجی، پیشنیاز ورود به دانشگاه است، معادل دوره پیش دانشگاهی در ایران می‌باشد. دوره ای که معمولاً به مدت 9 ماه طول می‌کشد با هدف آموزش زبان روسی به دانشجویان بین‌الملل ارائه می‌گردد علاوه بر آن متناسب با رشته دانشگاهی موردنظر داوطلب دروس دیگری نیز مانند شیمی، زیست، فیزیک، ریاضی و… تدریس می‌شود. توصیه اکید ما به متقاضیان مهاجرت تحصیلی سپری کردن دوره پادفک است چرا که گذراندن این دوره موجب می‌شود زبان روسی را به خوبی بیاموزند و درفعالیت‌های روزمره زندگی نیز راحت تر باشند.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

انواع دوره پادفک لومونوسف

پادفک دانشگاه لومونوسوف به 2 شیوه و در گروه‌های 10 نفره برای کلاس‌های زبان و گروه‌های حداکثر 20 نفره برای سایر دروس، به دانشجویان بین‌المللی عرضه می‌گردد.

دوره یک ساله (2 ترم)

این پادفک در دو ترم تحصیلی در 5 روز هفته برگزار می‌گردد که دانشجویان در هر روز 6تا8 ساعت تحصیلی را در کلاس پادفک سپری می‌کنند.

دوره یک سال ونیم (3 ترم)

این دوره نیز که در 3 ترم تحصیلی انجام‌ می‌گیرد دانشجویان 6 تا 8 ساعت تحصیلی در 5 روز از هفته را در کلاس‌های درسی حاضر می‌شوند.

زمان برگزاری پادفک دانشگاه لومونوسوف

دوره یک ساله پادفک لومونوسف برای سال تحصیلی 2024-2023 از اواخر ماه سپتامبر2023 شروع می‌شود و تا جولای 2024 ادامه دارد و در نهایت در جولای 2024 آزمون پادفک برگزار خواهد شد. پادفک یک سال و نیم لومونوسوف از ماه مارس 2024 شروع شده و در جولای 2025 خاتمه می‌یابد این پادفک به مدت یک ماه از جولای تا آگوست 2024 در تعطیلات است و در ژوئن 2025 آزمون نهایی پادفک برگزار می‌گردد.

هدیه رادوتا

مدرک پادفک لومونوسف

مدرک پادفک لومونوسوف در پایان دوره آمادگی پادفک و سپری کردن آزمون‌های مربوطه به دانشجویان این دوره اعطا می‌گردد.متقاضیان ورود به دانشگاه با در دست داشتن این گواهی می‌توانند برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه لومونوسوف روسیه و یا سایر دانشگاه‌های روسیه اقدام کنند.

پادفک دانشگاه لومونوسوف

هزینه پادفک لومونوسف

پادفگ لومونوسوف از جمله پادفک‌های گران قیمت به حساب می‌آِید هزینه پادفک لومونوسف 6000 دلار برای دوره یک ساله است و پادفک یک سال ونیم آن با شهریه 7900 دلار برگذار می‌شود.

جمع بندی

رادوتا RADOTA با بهره گیری از دانش و تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی، و آشنایی با کشورها و دانشگاه‌های مختلف به خوبی می‌تواند شما را در انتخاب دانشگاه و کشور مقصد راهنمایی کند در این مقاله نیز پادفک دانشگاه لومونوسوف را معرفی کردیم تا علاقه‌مندان با آن آشنایی کامل پیدا کنند. پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که به مهاجرت تحصیلی به کشور روسیه فکر می‌کنید مقاله تحصیل در روسیه و دوره پادفک روسی را نیز مطالعه کنید. همچنین اگر به اطلاعات بیشتری در زمینه مهاجرت تحصیلی به روسیه و دانشگاه لومونوسوف نیاز دارید مشاوره مهاجرت رایگان رادوتا بسیار راهگشاست.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.