معرفی انواع پادفک پیراگوف، مزایا، زمان ثبت نام و شهریه

پادفک پیراگوف

دانشگاه پیروگوا مسکو یکی از قدیمی ترین دانشگاه های روسیه است. این دانشگاه در کنار سایر دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در شهر مسکو مانند دانشگاه لومونسف، دانشگاه سمشاکو ضمن برگزاری دوره پادفک روسی شرایطی را فراهم کرده است تا متقاضیان مهاجرت تحصیلی زندگی دانشجویی در مسکو را پیش از شروع کورس اصلی آغاز و تجربه کنند.

پادفک  

دوره پادفک که شاید بتوان به نوعی آن را معادل دوره پیش دانشگاهی در ایران تلقی کرد، دوره ای است که در آن دانش آموزان خارجی که به قصد تحصیل در روسیه به این کشور مهاجرت کرده اند، زبان روسی را برای تحصیل و زندگی در این کشور فرا می گیرند علاوه بر این در کنار زبان روسی، در دروس مرتبط با رشته تحصیلی مورد نظر خود را نیز آموزش می بینند. رادوتا به عنوان یکی از قوی ترین ارائه دهندگان دوره پادفک در ایران، پادفک های کامل و معتبری مانند پادفک پوشکین، پادفک سن پترزبورگ را به داوطلبین عرضه می‌کند که در پایان دوره مدرک A2 زبان روسی نیز به دانشجویان اعطا می گردد.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

مزایای پادفک دانشگاه پیراگوف

پادفک پیراگوف برای دانش آموزان و دانشجویانی که به قصد تحصیل در دانشگاه پیراگوف و یا سایر دانشگاه های روسیه به این کشور مهاجرت می کنند باعث می گردد تا زبان روسی را به شکلی عالی آموزش ببینند و در کنار آن برای شرکت در آزمون زبان روسی آماده شوند. طبق قوانین وزارت بهداشت ایران، دانشجویانی که در کورس های زبان انگلیسی در رشته های پزشکی روسیه، دندان پزشکی روسیه ، داروسازی روسیه و یا سایر رشته هایی که به زبان انگلیسی آموزش داده می شوند، شرکت می‌کنند می بایست قبل از شروع کورس اصلی مدرک A2 زبان روسی را دریافت کرده باشند از این رو شرکت در کلاس های آمادگی پادفک باعث تسهیل در کسب مدرک زبان روسی می شود.

برخی از دانشگاه های روسیه شرط پذیرش دانشجویان خود را داشتن مدرک پادفک اعلام کرده اند، از این رو افرادی که قصد تحصیل در این دوره ها را دارند می بایست در یک دوره پادفک کامل ثبت نام کرده باشند. پادفک دانشگاه پیروگووا راهی مناسب برای احراز این شرط است.

پادفک پیراگوف

مخاطبان پادفک پیراگوف چه کسانی هستند؟

همه دانش آموزان و دانشجویانی که به منظور تحصیل در دانشگاه پیروگوف یا هر دانشگاه دیگری به این کشور مهاجرت می ‌کنند مخاطبین پادفک پیروگوف هستند.

انواع پادفک پیراگوف

دانشگاه پیروگوف به دو شکل پادفک خود را به متقاضیان عرضه می کند. پادفک کامل (10 ماهه) و پادفک فشرده (4 ماهه) که در ادامه به شرح هرکدام می پردازیم؛

پادفک کامل (10 ماهه)

 این پادفک شامل 2 ترم خواهد بود. ترم اول، دانشجویان زبان روسی (دوره عمومی زبان شناسی) را می آموزند و در ترم دوم، زبان روسی (اصطلاحات زبان روسی) و دروس اصلی شامل شیمی، ریاضی، فیزیک و زیست شناسی را به زبان روسی فرا می گیرند.

پادفک فشرده (4 ماهه)

در این دوره به صورت فشرده زبان روسی (دوره عمومی زبان شناسی و اصطلاحات) و دروس اصلی شامل شیمی، ریاضی، فیزیک و زیست شناسی به زبان روسی، آموزش داده می شود.

هدیه رادوتا

زمان ثبت نام پادفک پیراگوف

زمان ثبت نام دوره پادفک کامل (10 ماهه) از 17 آگوست تا 28 سپتامبر و دوره پادفک فشرده از 10 ژانویه تا 30 ژانویه هر سال می‌باشد.

تاریخ شروع پادفک پیروگوا

تاریخ شروع کلاس های پادفک کامل 10 ماهه از اول اکتبر هر ماه است و دوره های پادفک فشرده از ابتدای فوریه آغاز به کار می کنند.

مدرک پادفک پیراگوف

در پایان کلاس های پادفک پیروگو، آزمون پادفک از دروس زبان روسی، ریاضیات، زیست شناسی، شیمی و فیزیک به صورت کتبی و شفاهی(برای درس زبان) برگزار می شود و پس از قبولی در آزمون، مدرک پادفک به دانشجویان تعلق می گیرد مدرک پادفک پیروگوا به صورت انگلیسی و روسی صادر می گردد و مورد تأیید تمامی دانشگاه های پزشکی و داروسازی روسیه است.

شهریه پادفک پیراگوف

شهریه پادفک کامل پیروگوف به صورت یک سال تحصیلی 320هزار روبل است و پادفک فشرده که یک ترم به حساب می آید 160هزار روبل هزینه دارد.

جمع بندی

متقاضیان مهاجرت تحصیلی به روسیه از اهمیت شرکت در کلاس پادفک و گذراندن این دوره آگاهی دارند. در این مقاله، پادفک پیراگوف روسیه را به عنوان یکی دیگر از پادفک های خوب و معتبر روسی بررسی و شرایط، دروس، نحوه برگزاری، زمان ثبت نام و شروع کلاس ها، آزمون و هزینه های آن را باهم مطالعه کردیم. در صورتی که به دنبال اطلاعات تکمیلی در خصوص مهاجرت به روسیه هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از جلسه مشاوره رایگان رادوتا است.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.