اسکان دانشجویی

خدمات اسکان دانشجویان خارج از کشور

یکی از مهمترین مسائلی که افراد در مهاجرت تحصیلی با آن رو به رو هستند مسئله اسکان و خوابگاه است. در کشورهای مختلف معمولا سه راه برای اسکان دانشجویان فراهم است که به شرح زیر می‌باشد:

راه نخست آن اجاره واحد مسکونی توسط خود دانشجو می‌باشد. در صورت داشتن تمکن مالی، می‌تواند گزینه مناسبی باشد چراکه در این حالت شخص به طور مستقل زندگی می‌کند و آزادی و تا حدودی رفاه بیشتری خواه داشت. معمولا هزینه های بالای اجاره واحد مسکونی برای دانشجویانی که عموما منبع درآمد مشخص و ثابتی ندارند، باعث می‌شود افراد کمی این گزینه را انتخاب کنند. یا برخی به صورت گروهی واحد مسکونی را اجاره کنند.

راه حل دوم استفاده از هاستل و هتل ها می‌باشد. در این روش انجام برخی امور مانند نظافت اتاق توسط بخش خدماتی و دسترسی سریع و آسان به غذای هتل و کم کردن زحمت پخت و پز باعث می‌شود بسیاری از این افراد این گزینه را انتخاب کنند.

راه سوم نیز استفاده از خوابگاه های دانشجویی است. این خوابگاه ها توسط دانشگاه در اختیار دانشجویان قرار داده می‌شود. عموما این خوابگاه در محوطه دانشگاه می‌باشند. و یا اینکه در فاصله کمی با دانشگاه قرار گرفته اند.

همانطور که واضح است با توجه به اینکه این خوابگاه ها زیر نظر دانشگاه می‌باشند، با محدودیت هایی به دانشجویان عرضه می‌گردد. مسئله اسکان دانشجویی از چند جهت اهمیت زیادی دارد. یکی از اصلی ترین فاکتورها که بسیار مهم است موضوع اقتصادی و مالی این بخش می‌باشد.

 باید درنظرگرفت که دانشجویان به خاطر تحصیل عموما منبع درآمدی ندارند و همچنین باید هزینه شهریه دانشگاه را نیز پرداخت کنند. از این رو برای اسکان باید شرایط به گونه ای باشد که هزینه زیادی متحمل نشوند. در عین حال محل زندگی با کیفیتی داشته باشند تا بتوانند به امور تحصیلی خود بپردازند.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

خدمات اسکان دانشجویان رادوتا

رادوتا با کمک ارتباطاتی که با انجمن و اتحادیه جهانی دانشجویان دارد. با بهره بردن از ارتباطات بین المللی این اتحادیه با مراکز و مؤسسات بین المللی خدمات بسیار ویژه ای برای دانشجویان فراهم می‌کند. دانشجویان در صورت تمایل به استفاده از خوابگاه های دانشگاه هماهنگی های لازم و ثبت نام آنها در کمترین زمان انجام می‌شود و دانشجویان بدون دغدغه اسکان، خوابگاه دانشگاه برای آنها فراهم خواهد شد.

اما خدمات ویژه دیگری که اتحادیه و انجمن جهانی دانشجویان فراهم کرده است عقد قرارداد با برخی هتل های مطرح، معروف در روسیه می‌باشد، تا دانشجویان بتوانند با تخفیف های باورنکردنی و رویارویی از امکانات هتلینگ و اسکان این هتل ها که عموما هتل های بزرگ و مطرحی هستند، استفاده کنند.

شرکت رادوتا با ارائه هتل های خانوی، سالوت، یونست، ماکسیما و بایکال به دانشجویان، با 80 درصد تخفیف، زمینه اسکان در هتل های با کیفیت بالا را برای دانشجویان ایرانی فراهم کرده است.

این هتل ها از هتل های معتبر، بزرگ و با کیفیت روسیه و اروپا هستند. دانشجویان با پرداخت حداکثر 20 درصد هزینه واقعی آن، از خدمات هتل ها استفاده می‌کنند. نظافت اتاق ها هر روزه انجام می‌شود. موقعیت این هتل ها به گونه ای است که دسترسی سریع و آسان به مترو و حمل و نقل عمومی دارد. تیم پشتیبانی رادوتا و انجمن جهانی دانشجویان در هتل ها مستقر هستند و پاسخگوی مشکلات دانشجویان خواهند بود.

به طور کلی تیم رادوتا سعی داشته است با استفاده از پتانسیل های خود و همچنین بهره بردن از روابط بین‌المللی خود شرایطی را فراهم کند تا دانشجویان اعزامی توسط این سازمان، تنها دغدغه تحصیل را داشته باشند و مسائلی مانند اسکان و خوابگاه موجب نگرانی و آشفتگی دانشجویان نشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اسکان و خوابگاه ها و همچنین شرایط پذیرش و اعزام و مهاجرت تحصیلی، با همکاران ما در تیم رادوتا تماس بگیرید. کارشناسان و مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند تا شما را در رسیدن به موفقیت همراهی کنند.

هدیه رادوتا

ارزیابی عملکرد ما توسط مشتریان

رادوتا طبق نظرسنجی هایی که بر اساس معیارهای مقابل از هر متقاضی به عمل آورده است، به آمار های فوق دست یافته است. این نظرسنجی ها در پایان فرآیتد مهاجرت از هر متقاضی به عمل می آید.

کیفیت مشاوره
100%
سرعت انجام خدمت
95%
میزان پیگیری
97%
میزان رضایت کلی
98%

دیگر خدمات

سؤالات متداول

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟