درباره رادوتا

رادوتا، یک تیم تخصصی متشکل از مشاوران، فارغ التحصیلان مقیم خارج از کشور، وکلا و پیشتیبانانی است که با ارائه راهنمایی های تخصصی به متقاضیان مهاجرت تحصیلی و کاری، آنان را در انتخاب بهترین گزینه و مقصد یاری می‌کند.

رادوتا با آگاهی از نارضایتی متقاضیان مهاجرت به دلیل ضعف و نواقص بسیار از سوی برخی مؤسسات، فعالیت و خدمات گسترده خود را آغاز نمود.

با توجه به رسالت رادوتا، انجمن جهانی دانشجویان به عنوان یک پشتوانه و همکار قوی و معتبر برای این شرکت معرفی شد تا متقاضیان را در رسیدن به موفقیت یاری کند.

در این مسیر خدماتی چون ارائه آموزش های کاربردی در زمینه فرهنگ، زبان، بهترین شیوه زندگی به دلیل آشنایی کامل با کشور مقصد و استقرار اعضا تیم در کشور مقصد، پشتیبانی کامل دانشجویان در امور حقوقی، اداری و ایجاد شرایط اشتغال برای دانشجویان به عنوان تنها مؤسسه دارای مجوز استخدام نیرو در کشور مقصد و …. توسط این دو شریک تجاری ارائه می‌گردد.

about-us

رسالت ما

mission

رادوتا راهنماییست که شما را در مسیر ساختن زندگی و آینده ای روشن همراهی میکند. 

رسالت ما کمک به افرادیست که برای دست یافتن به یک جایگاه بهتر و پیشرفت تحصیلی از طریق تحصیل و اشتغال به دنبال راهی مطمئن و قابل اعتماد هستند.

رسالت ما این است که با استفاده از ارتباطات بین المللی و جهانی مان به افرادی که به دنبال پیشرفت و دستیابی به جایگاه بهتری از طریق رشد تحصیلی و شغلی هستند، کمک و خدمت کنیم.

چشم انداز

چشم انداز ما جهانی است که در آن همه افراد به هنگام مهاجرت دغدغه های ناشی از تغییر محیط زندگی را با آسودگی خاطر پشت سر بگذارند

vision
این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟