پادفک

پادفک

پادفک چیست؟

دوره ای آموزشی جهت آمادگی برای ورود به دانشگاه های روسیه است. به عبارتی این دوره شبیه دوره پیش دانشگاهی در کشور خودمان است. دانش آموزان غیر روسی که قصد تحصیل در دانشگاه های روسیه را دارند پیش از ورود به دانشگاه باید دوره فوق را بگذرانند تا آمادگی لازم را برای شرکت در کلاس های درسی کسب کنند.

هرساله تعداد زیادی از دانش‌آموزان ایرانی به قصد تحصیل پزشکی در روسیه، دندانپزشکی در روسیه ، داروسازی در روسیه و یا سایر رشته‌های تحصیلی و یا حتی ادامه تحصیل خاک ایران را به مقصد کشور تزارها ترک می‌کنند. از این رو لازم است اطلاعات کاملی در خصوص این دوره آموزشی داشته باشید.

چرا باید پادفک بگیریم؟

شرکت در کلاس‌های آمادگی پادفک برای دانشجویان به دلایل مختلف اهمیت زیادی دارد. که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 1. زندگی در هر کشور خارجی، مستلزم دانستن زبان آن کشور است. چرا که یک دانشجو در کنار تحصیل دانشگاه ناچار به رفت و آمد در شهر و معاشرت با مردم است. از این رو برای این‌که بتواند از پس امور و فعالیت‌های روزمره خودش بربیاید. با تسلط نسبی بر زبان آن کشور داشته باشد.
 2. هر کشوری فرهنگ و آداب و رسوم مخصوص به خودش را دارد. آگاهی از تفاوت‌های فرهنگی و آداب و رسوم هر کشوری موجب می‌شود دانشجویان در دوران تحصیل با چالشی روبه‌رو نشوند. شرکت در  دوره پادفک روسیه باعث می‌گردد بخشی از این آشنایی با فرهنگ روسیه حاصل گردد.
 3. بیشتر دانشگاه‌های روسیه  رشته‌های خود را به صورت زبان روسی ارائه می‌دهند و تقریبا همه دوره ها زبان تدریس و آموزش زبان روسی می‌باشد. از این رو با شرکت در کلاس‌های پادفک آمادگی لازم و صد درصدی را برای شرکت در کلاس‌های دانشگاه کسب شود.
 4. برخی از دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت در روسیه و وزارت علوم ایران در روسیه برای پذیرش دانشجو گذراندن دوره را پادفک را الزامی کرده‌اند. از این رو با داشتن مدرک پادفک معتبر با خیال آسوده برای شرکت در آزمون هر دانشگاهی می‌‍‌توان اقدام کرد.

با توجه به تمامی دلایل بالا و دلایلی دیگر که جلسات مشاوره تخصصی برای متقاضیان مهاجرت شرح داده‌ می‌شود. به همه دانش آموزان توصیه می‌شود حتماً در پادفکی معتبر ثبت‌نام کرده و مسیر مهاجرت خود را هموار کنند.

مزایای دوره پادفک

داشتن مدرک دوره پادفک ،علاوه بر اینکه الزامی بودن برای ورود به دانشگاه های معتبر روسیه ،مزیت های دیگری نیز به همراه دارد که در ادامه به آن اشاره می شود. دانش آموز با گذراندن این دوره یک تیر و چند نشان را می زند. هم برای ورود به دانشگاه های معتبر مجوز کسب کرده و آماده می شود هم از اثرات جانبی مثبت گذراندن آن بهره‌مند می‌شود.

 1. با افزایش دانش درسی ازطریق آموزش های لازم و پایه، دانش آموزبرای ورود به دانشگاه آماده می‌شود.
 2. مسلط شدن در مهارت های خواندن، نوشتن، مکالمه و شنیدن زبان روسی که برای تحصیل و داشتن زندگی راحت تر در کشور روسیه الزامی است با گذراندن این دوره آسان و میسر می‌گردد.
 3. آماده کردن دانشجویان برای دریافت مدرک زبان روسی A2.
 4. آشنایی با فرهنگ، سبک زندگی و آداب و رسوم و قوانین روسیه.

مزایای پادفک رادوتا

مفید و مرتبط

تحصیل در روسیه بدون پادفک

وزارت بهداشت ایران برای تأیید مدرک تحصیلی دانشگاه روسیه، شرط اخذ مدرک A2 زبان روسی پیش از ورود به کورس اصلی را برای دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های روسیه لحاظ کرده است. اهمیت سپری کردن دوره پادفک روسی، تسهیل دریافت مدرک A2 زبان روسی  است علاوه بر آن برای برخی از دانشگاه‌های روسیه، شرط ورود به کورس اصلی را داشتن مدرک پادفک الزامی است

منابع آزمون پادفک

آزمون پادفک پس از اتمام کلاس‌های درسی پادفک برگزار می‌شود. مواد آزمون پادفک شامل دروس زبان روسی، زیست و شیمی است. اکثر دانشگاه‌های روسیه امکان آزمون مجدد را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند و در صورتی که برای بار اول نمره قبولی را کسب نکنند، می‌توانند در آزمون مجدد شرکت کنند.

اعتبار مدرک پادفک

 اعتبار پادفک روسیه همیشگی است و تاریخ انقضاء ندارد.

پادفک آنلاین

شیوع ویروس کرونا، موجب شد دوره پادفک آنلاین هم به لیست دوره‌های برخی از دانشگاه‌های روسیه اضافه شود. متقاضیان تحصیل در روسیه می‌توانند دوره پادفک خود را در ایران و به شکل آنلاین سپری کنند و با این کار در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند. با این حال دوره پادفک آنلاین مزایا و معایبی دارد.

مزایای این دوره همانطور که گفته شد کاهش هزینه های سفر به روسیه است. با انجام این کار هزینه‌های زندگی در روسیه برای سال اول به دانش‌آموزان تحمیل نمی‌شود. و دانش‌آموزان با ضبط کلاس‌های دوره پادفک می‌توانند کلاس‌ها را چند بار مرور کنند.اما معایب آن نیز می‌توان به دیر آشنا شدن با محیط کشور روسیه وتطبیق خود با فضا و آماده شدن برای زندگی در کشور روسیه اشاره کرد.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

بهترین دوره پادفک چه ویژگی هایی دارد؟

 

 • کیفیت دوره پادفک

مسئله ای که اهمیت دارد کیفیت دوره انتخابی است. دوره انتخابی باید به گونه ای باشد که محتوای آن کامل بوده و پشتیبانی های لازم را ارائه دهد. همچنین از کیفیت بالایی برخوردار باشد به نحوی که پس از گذراندن آن علاوه بر قبولی در آزمون های ورودی دانشگاه، دانشجویان برای حضور در دانشگاه و شرکت در کورس ها آماده کند.

 • مدت دوره پادفک

مدت دوره پادفک بسته به نوع آن و موسسه برگزار کننده متفاوت است. پادفک های حال حاضر از 200 ساعت شروع می‌شوند. از لحاظ زمانی معمولا 3 ماه تا یک سال این دوره طول می‌کشد. برخی از دوره ها ممکن است مدت زمان کمتری طول بکشد اما باید در نظر گرفت که ممکن است دوره های کوتاه تر کیفیت کمتری داشته باشند. هم چنین برخی از دانشگاه های معتبر و تراز بالای روسیه، برای پذیرش و اخذ دانشجو، شرط گذراندن دوره کامل دارند.

زمان ثبت نام دوره پادفک روسیه

معمولا ثبت نام پادفک از فروردین آغاز شده و تا مرداد ادامه دارد و دانشجویان برای ثبت نام در دوره پادفک با محدودیت زمانی رو به رو هستند. در صورت جا ماندن از ثبت نام باید یک سال دیگر صبر کنند. کلاس های درسی آن نیز از سپتامبر و همزمان با دانشگاه ها آغاز می شود.

محتوای پادفک

تمامی دوره های پادفک شامل آموزش زبان روسی بوده و هدف اولیه آن آموزش زبان روسی است. بسته به نوع رشته موردنظر داوطلب، ممکن است دروسی به آن اضافه گردد. برای متقاضیان رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، پرستاری و…. بجز آموزش زبان روسی درس های زیست و شیمی نیز آموزش داده می شود. اساتید در ابتدا با آموزش زبان روسی سعی در تقویت زبان داوطلبین دارند و با گذشت چند ماه پس از آشنایی نسبی آنان با زبان روسی در حدی که بتوانند امور روزمره خود را بگذرانند و مطالب درسی را بخوانند و یاد بگیرند آموزش سایر محتوای درسی زیست و شیمی آغاز می‌شود.

هزینه پادفک دانشگاه های روسیه

پادفک های مختلف که توسط موسسات و دانشگاه های مختلف روس زبان برگزار می‌شوند قیمت های مختلفی دارند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. در جدول زیر قیمت پادفک های مختلف روسیه اعم از دوره های پادفک ارزان و دوره های پادفک دانشگاه های تایید ذکر شده است. اگر روی هر تیتر کلیک کنید به ترتیب برای شما نمایش داده خواهد شد. 

دانشگاه
هزینه دوره”دلار”
تعداد ترم
حضوری/آنلاین
شهر
دروس
پوشکین
1600
2
حضوری و آنلاین
مسکو
زبان، زیست، شیمی
نووسیبیرسک
4500
2
حضوری و آنلاین
نووسیبیرسک
زبان، زیست، شیمی، فیزیک، ریاضی
پیراگوا
3500
2
حضوری
مسکو
زبان، زیست، شیمی، فیزیک
پیراگوا
1700
1
آنلاین
مسکو
زبان، زیست، شیمی، فیزیک
کازان
2100
2
آنلاین و حضوری
کازان
زبان، زیست، شیمی، فیزیک
کازان
1100
1
آنلاین و حضوری
کازان
زبان، زیست، شیمی، فیزیک
سچینوا
2000
2
آنلاین و حضوری
مسکو
زبان، زیست، شیمی، فیزیک، ریاضی
سچینوا
2900
2
آنلاین و حضوری
مسکو
زبان، زیست، شیمی، فیزیک، ریاضی
چابکساری
.800
2
آنلاین و حضوری
چابکساری
زبان، زیست، شیمی، فیزیک
لومونوسف
6000
2
آنلاین و حضوری
مسکو
زبان، زیست، شیمی، فیزیک، ریاضی
لومونوسف
7900
2
آنلاین و حضوری
مسکو
زبان، زیست، شیمی،فیزیک، ریاضی
پاولوف
1700
2
حضوری
سن پترزبورگ
زبان، زیست، شیمی
پاولوف
1250
1
آنلاین
سن پترزبورگ
زبان، زیست، شیمی
سماشکو
3500
2
آنلاین و حضوری
مسکو
زبان، زیست، شیمی، فیزیک
ملی سن پترزبورگ
2700
2
آنلاین و حضوری
سن پترزبورگ
زبان، زیست، شیمی، فیزیک
ملی سن پترزبورگ
.900
1
آنلاین
سن پترزبورگ
زبان، زیست، شیمی
رودن
4500
2
آنلاین و حضوری
مسکو
زبان، زیست، شیمی، فیزیک
مچنیکوف
1700
2
آنلاین و حضوری
سن پترزبورگ
زبان، زیست، شیمی
سینرژی
1750
2
حضوری
مسکو
زبان، زیست، شیمی، فیزیک
سینرژی
1350
2
آنلاین
مسکو
زبان، زیست، شیمی، فیزیک

پادفک‌های انحصاری رادوتا 

اما خبر خوش برای داوطلبان و متقاضایان شرکت در دوره های آمادگی پادفک

 رادوتا با همکاری انجمن جهانی دانشجویان 3 دوره پادفک منحصر به فرد و ویژه ای را به شما معرفی می کند که با وجود مزایا و ویژگی هایشان در عین حال هزینه مناسب آنها با اختلاف زیاد در سطح و تراز بالاتری از سایر دوره ها قرار گرفته اند. دوره‌های فوق که در ایران به صورت انحصاری در حال برگزاری هستند شامل دوره‌های زیر هستند.

 • دوره پادفک سنت پترزبورگ

 اقتصادی ترین دوره پادفک توسط مجموعه رادوتا به داوطلبین این دوره ها، ارائه می‌گردد. دوره ای فوق العاده که با کمترین هزینه، راحت ترین حالت ممکن و بالاترین کیفیت برگزار می‌گردد.

 • دروه پادفک پوشکین

یکی از این دوره ها، دوره ای فوق العاده است که نظیر آن تا کنون توسط هیچ مؤسسه ایرانی برگزار نشده است. دوره پادفک دانشگاه پوشکین که به صورت انحصاری با همکاری شرکت رادوتا و انجمن جهانی دانشجویان برگزار می‌شود، مزیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که مسیر مهاجرت و تحصیل را برای دانش‌آموزان بسیار هموار می‌کند. ویژگی منحصر به فرد پادفک پوشکین این است که دانشگاه پوشکین به صورت تخصصی رشته زبان روسی را تدریس میکند، لذا دارای کیفیت مطلوبی میباشد.

دوره حال حاضر پادفک پوشکین

 • دوره پادفک سینرژی

دوره دیگری که رادوتا برای دانش‌آموزان خود در نظر گرفته است، به صورت مشترک با همکاری دانشگاه سینرژی        (Synergy university) برگزار می شود که در حال حاضر از دانشگاه های تراز A روس زبان می باشد. شما با داشتن پادفک دانشگاه سینرژی می توانید برای شرکت در آزمون هر دانشگاهی در روسیه اقدام کنید بدون اینکه نگران تایید یا رد مدرک خود باشید.

اعتبار پادفک های رادوتا

این دوره های فوق العاده مورد تأیید تمامی دانشگاه های روسیه می‌باشد. متقاضیان تحصیل در روسیه با گذراندن هرکدام از این دوره‌ها و داشتن مدرک پایان دوره پادفک بدون هیچگونه نگرانی برای تحصیل در هر دانشگاه روسیه می‌توانند اقدام کنند

پادفک حضوری روسیه یا پادفک در ایران ؟

پادفک سن پترزبورگ به صورت آنلاین و پادفک های پوشکین و سینرژی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. برای آن دسته از آن دانش‌آموزانی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را نداشته باشند، رادوتا شرایطی را فراهم ‌کرده است که بتوانند از مزایای آن بهره‌مند شوند و با رایزنی های به عمل آمده و قرادادهایی که با دانشگاه های سینرژی و پوشکین منعقد کرده است، امکان برگزاری پادفک آنلاین نیز فراهم شده است.لذا برای اطلاع از این شرایط حتماً با کارشناسان رادوتا تماس حاصل بفرمایید

کیفیت دوره پادفک رادوتا

همانطور که بالاتر گفته شد این دوره ها جهت آمادگی دانشجویان برای شرکت در کورس های دانشگاه است، در صورتی که دوره بی کیفیت و ناقصی را پشت سر گذاشته باشید نمی‌توانید در برخی دانشگاه های معتبر شرکت کنید، چراکه این دانشگاه ها، شرط پذیرش دانشجو را گذراندن دوره کامل در نظرگرفته اند. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می شود که قرار است در رشته های مهمی مثل پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی تحصیل کنید. و برای تحصیل در این رشته ها باید دانش کافی را کسب کرده باشید.

زبان دوره

از جمله ویژگی های منحصر به فرد این پادفک ارائه دوره ها درس های زیست و شیمی به دو زبان روسی و انگلیسی می باشد. دانشجویانی که تمایل به شرکت در کلاس های پادفک به زبان انگلیسی را دارند می توانند در دوره انگلیسی زبان آن شرکت کنند.

زمان برگزاری پادفک 

دیگر مزیت پادفک انجمن جهانی دانشجویان که آن را از سایر موسسات متمایز می کند و مسیر تحصیل دانشجویان بسیار هموار می‌کند برگزاری مداوم این پادفک در طول سال است. برخلاف سایر موسسات که تنها در زمان خاصی ثبت نام می‌کنند. دانشجویان در هر زمان از سال که بخواهند می توانند با همان تعداد ساعت و همان کیفیت در کلاس های آن شرکت کنند. انجمن جهانی دانشجویان در اقدامی بی سابقه کلاس های فشرده خود را بدون افت کیفیت آموزشی با همان هزینه کلاس های عادی برای داوطلبین ارائه می‌دهد. از این جهت دانشجویان ما بدون نگرانی از لحاظ زمانی در هر زمان از سال می‌توانند برای شرکت در کلاس اقدام کنند.

محتوای دوره پادفک رادوتا 
 
 • پادفک سنت پترزبورگ

در این دوره پادفک دروس زبان روسی، زیست و شیمی آموزش داده می‌شود و داوطلبین برای شرکت در کورس اصلی در بالاترین حد ممکن آماده می شوند.

 • پادفک پوشکین

پادفک پوشکین در طول 1250 ساعت خود دروس زبان روسی، زیست و شیمی را آموزش می‌دهند. لازم به ذکر است که پادفک اصلی دانشگاه پوشکین شامل دروس تاریخ، جغرافیا، فیزیک نیز می‌باشد اما پادفک مشترک رادوتا و پوشکین که به صورت انحصاری در اختیار رادوتا است با حذف دروس فوق به ساعات مفید دروس اصلی زبان روسی، شیمی و زیست اضافه کرده است.

دوره حال حاضر پادفک پوشکین

مهم ترین ویژگی ها

توضیحات

 
 

ظرفیت ثبت نام

15 نفر

 

شیوه برگزاری دوره

حضوری و آنلاین

 

تعداد ساعات دوره

1200 ساعت

 

خوابگاه

دارد

 

برگزاری آزمون A2  زبان روسی

دو تا چهار بار در ماه

 

رشته های تحصیلی تایید کننده این دوره

پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و…

 

دروس آموزشی دوره

زیست، شیمی، زبان روسی

         

 

 • پادفک سینرژی

پادفک سینرژی در طول 1400 ساعته خود دروس زبان روسی، زیست و شیمی را به متقاضیان آموزش می‌دهد و آن‌ها را برای تحصیل در روسیه آماده می‌کنند.

هزینه پادفک رادوتا

انجمن جهانی دانشجویان بنا به رسالت خود همواره سعی داشته است که بهترین خدمات، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دانشجویان عرضه کند.

دوره پادفک سنت پترزبورگ با 75درصد تخفیف ویژه و با قیمت شگفت انگیز 90 هزار روبل به داوطلبین ثبت نامی از سوی رادوتا عرضه می‌گردد در حالی که هزینه اصلی آن 285 هزار روبل برای داوطلبین آزاد است.

دوره پادفک مشترک با دانشگاه سینرژی روسیه با هزینه استثنایی و باورنکردنی، تنها با 1750 دلار به دانش‌آموزان عرضه می‌گردد.

دوره پادفک دانشگاه پوشکین روسیه با تخفیف تقریبا 50 درصدی با قیمت استثنایی 150000 روبل برگزار می‌گردد. این در حالی است که قیمت اصلی پادفک پوشکین 276000 روبل است.

پذیرش تضمینی دانشگاه‌های روسیه

شرکت مهاجرتی رادوتا به واسطه قراردادهای رسمی با دانشگاه‌های روسیه، امکان اخذ پذیرش تضمینی و بدون کنکور دانشگاه‌های روسیه برای تمامی رشته‌های دانشگاهی را فراهم کرده است. از این رو دانشجویان بدون نگرانی از آزمون ورودی دانشگاه‌ها می‌توانند با انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر خود با خیالی آسوده کورس اصلی خود را آغاز کنند. در ادامه می‌توانید برخی از این قراردادهای رسمی را مشاهده نمایید.

نمونه سوال آزمون A2 زبان روسی

وزارت بهداشت ایران شرط تایید مدارک تحصیلی دانشجویان رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی روسیه را گرفتن مدرک آزمون A2 قبل از شروع تحصیل در روسیه میداند. برای قبولی در آزمون A2 زبان روسیه در درجه اول سعی کنید دوره پادفک مناسب و باکیفیت را انتخاب کرده و سوالات آزمون را نیز حتما مطالعه کنید.

در اینجا میتوانید نمونه سوالات آزمون A2 زبان روسی را دانلود کنید.

نمونه سوالات آزمون پادفک

در اینجا نمونه سوالات آزمون پادفک‌های مختلف را برای شما قرار می‌دهیم.

هدیه رادوتا

جمع بندی

با مقایسه ویژگی دوره های مشترک رادوتا و انجمن جهانی حمایت از دانشجویان، با سایر دوره های موجود این اطمینان خاطر به شما داده می شود، که با گذراندن پادفک رادوتا، علاوه بر تسلط کامل و صد در صدی بر مطالب و مفاهیم درسی و زبان روسی بدون هیچ گونه نگرانی و با قدرت می توانید برای پذیرش در هر دانشگاهی که مد نظر شماست شرکت کنید و از قبولی و پذیرش خود در این دانشگاه ها مطمئن باشید.

ویژگی های بینظیر پادفک پوشکین موجب می‌شود با کمترین قیمت از بیشترین امکانات بهره‌مند شوید. 

پس در اولین فرصت از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاوران رادوتا تماس بگیرید و تمامی سؤالات خود را در جلسه مشاوره رایگان از مشاوران با تجربه رادوتا بپرسید.

سؤالات متداول

دوره پادفک انتخابی برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی په دروسی را باید شامل شود؟

دوره پادفک برای رشته های پزشکی باید شامل دروس زیست، شیمی و زبان روسی باشد.

مدرک پادفک روسیه تا چه مدت اعتبار دارد؟

مدرک پادفک روسیه تاریخ انقضا ندارد.

ارزیابی عملکرد ما توسط مشتریان

رادوتا طبق نظرسنجی هایی که بر اساس معیارهای مقابل از هر متقاضی به عمل آورده است، به آمار های فوق دست یافته است. این نظرسنجی ها در پایان فرآیتد مهاجرت از هر متقاضی به عمل می آید.

کیفیت مشاوره
100%
سرعت انجام خدمت
98%
میزان پیگیری
99%
میزان رضایت کلی
100%

دیگر خدمات

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

4.8/5 - (22 امتیاز)
 1. بهزاد

  28/11/1402

  سلام وقت بخیر من ۳۵ ساله هستم و دیپلمه علوم انسانی. آیا میتونم با شرکت در دوره پادفک، در روسیه تو رشته دندانپزشکی تحصیل کنم؟؟؟ و همچنین بعدا تو ایران مدرکمون مورد قبول وزارت بهداشت میشه یا نه ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید.

  1. رادوتا

   29/11/1402

   با سلام و احترام بهزاد عزیز. بله هیچ محدودیتی ندارید و می تونید در این رشته تحصیل کنید.

 2. علی

  09/09/1402

  سلام آیا برای دوره پادفک به گواهی تمکن مالی به سفارت یا دانشگاه احتیاجه؟ ممنون

  1. رادوتا

   11/09/1402

   سلام و درود علی جان؛ خیر روسیه نیازی به تمکن مالی نداره

 3. حسین کریمی

  06/09/1402

  سلام خوب هستین یه سوال داشتم اینکه برای کسایی که تو رشته ریاضی تحصیل میکنند هم دوره موجوده؟و اینکه معدل و کنکور چقدر مهمه چه زمانی باید اقدام کنم الان یازدهم هستم و شرایط برای اتباع افغان هم مهیا ست ؟ ممنون از پیگیریاتون

  1. رادوتا

   11/09/1402

   سالم و درود حسین جان. معدل بجز یکی دو دانشگاه برای دانشگاه های دیگه خیلی اهمیت نداره. بله برای رشته ریاضی هم دوره براساس رشته ای که می‌خواید ادامه تحصیل بدید موجوده. برای اتباع هم برخی دانشگاه ها محدودیت دارند که باید در این زمینه قبل اقدام مشاوره بگیرید. شما دیلمتون رو که گرفتید میتونید اقدام کنید. البته اگر هدف قطعی مهاجرت به روسیه دارید از همین الان میتونید توی برخی پروگرام ها شرکت کنید.

 4. Niusha

  04/07/1402

  سلام خسته نباشید دوره های پادفک حضوری چه تاریخی شروع میشن ؟

  1. رادوتا

   13/07/1402

   سلام و درود نیوشا جان! این موضوع بستگی به دانشگاه داره اما تقریبا از اوایل سپتامبر کلاس ها شروع میشن.

 5. mona

  03/07/1402

  سلام. کدام پادفک ها هستند که بدون مدرک تحصیلی ثبت نام میکنند؟

  1. رادوتا

   13/07/1402

   سلام مونا جان! دانشگاه های زیادی هستند که فقط با پاسپورت میتونید توی دوره پادفکشون ثبت نام کنید. بر اساس زمان اقدام با موسسه تماس بگیرید که دانشگاه هایی که مهلت ثبت نام دارند رو بهتون معرفی کنیم.

 6. ستاره

  14/05/1402

  برای ثبت نام در دوره پادفک دانشگاه کازان تا کی زمان هست ؟ و اینکه تو روسیه میتونیم به زبان انگلیسی تحصیل کنیم ؟(تو رشته پزشکی منظورمه) میتونم بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ثبت نام رو انجام بدم؟ اگه امسال وارد دانشگاه بشم سال آینده میتونم از دانشگاه انصراف بدم یا برای ورود به دوره ی پادفک و ویزا مشکلی پیش میاد؟

  1. رادوتا

   07/06/1402

   سلام ستاره جان بله هنوز فرصت ثبت نام دارید و ثبت نام پادفک کازان تمدید شده بله تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی امکان پذیره برای دوره پادفک بله میتونید بله امکان انصراف وجود داره. ممنون که با ما ارتباط گرفتی

 7. سور

  24/04/1402

  سلام من میخواستم برای ثبت نام دوره پادفک پاولوف اقدام کنم . اما مشکلی که هست اینکه من امسال فارغ‌التحصیل شدم و گفتن که مدرک دیپلم تا شش ماه الی یک سال و نیم دیگه میاد سوالم اینه با گواهی موقت دیپلم میشه ثبت نام کرد؟

  1. رادوتا

   06/06/1402

   سلام سور جان امیدوارم حالت خوب باشه بله برای پادفک دانشگاه پاولوف میتونیم شمارو با دیپلم موقت ثبت نام کنیم. البته تایم پادفک حضوری تموم شده و فقط پادفک آنلاین پاولوف امکان ثبت نام داره. ممنون که با ما ارتباط گرفتی

   1. Tani

    23/06/1402

    سلام زمان ثبت نام پادفک آنلاین پاولوف تا چه تاریخی هست؟

    1. رادوتا

     26/06/1402

     سلام و درود تانی جان. بله تا ۳۰ نوامبر مهلت داره

 8. Asu

  24/03/1402

  مدت اعتبار پاسپورت برای شرکت در دوره پادفک مهمه؟ من هنوز برای گرفتن پاسپورت اقدام نکردم و بعد کنکور سراسری ایران اقدام میکنم.«حدودا دوروبر اواسط ماه مرداد امسال» با این شرایط کی میتونم تو دوره پادفک پوشکین شرکت کنم که سال بعد بتونم تو آزمون ورودی دانشگاه پزشکی روسیه شرکت کنم؟

  1. رادوتا

   27/03/1402

   با سلام و احترام مدت اعتبار لازم پاسپورت برای پادفک 18 ماه است. اگر پاسپورت شما تا قبل از مهر 1402 آماده شود می‌توانید در پادفک پوشکین ثبت نام کنید.

 9. مبین

  19/03/1402

  سلام شانس گرفتن بورسیه برای تحصیل تو رشته های علوم پایه(مثلا ریاضی محض)تو دانشگاه لومونسف در صورت گذروندن دوره پادفک چقدره؟از این جهت این سوال رو میکنم که شرکت در این دوره ارزش وقت و هزینه ای که صرف میکنیم رو داره و ریسک عقب افتادن تو تحصیلات رو نداره؟

  1. رادوتا

   27/03/1402

   مبین عزیز سلام. در خصوص بورسیه سالانه شرایط مختلفی وجود دارد و فعلا پاسخ قطعی برای سوال شما وجود ندارد اما با مؤسسه تماس بگیرید تا برای رشته های فوق راهنمایی های لازم انجام گیرد.

 10. آیناز

  14/03/1402

  درودوقت بخیر دوره پادفک به چه زبانی تدریس میشه بایدانگلیسی یادداشته باشیم که سرکلاس به انگلیسی روسی تدریس میکننددرسته؟

  1. رادوتا

   14/03/1402

   آیناز عزیز سلام وقت شما هم بخیر خوشحالیم که می‌توینم پاسخگوی سوالاتت باشیم. تدریس کلاس‌های پادفک به زبان انگلیسی هست و باید تا حد متوسط و نسبی انگلیسی بلد باشید

 11. علی قاسمی

  08/03/1402

  میخواستم تشکر کنم از تیم خوب و حرفه ایتون. واقعا از اینکه شماره انتخاب کردم بسیار خوشحالم. عاشقتونم

  1. رادوتا

   11/03/1402

   سلام علی عزیز از اینکه تونستیم رضایت شما رو در دوره پادفک به دست بیاریم خیلی خوشحالیم. در مسیری که در قرار گرفتی همه ما در تیم رادوتا برات آرزوی موفقیت داریم و در کنارت هستیم.

 12. سارا زارعی پور

  28/02/1402

  شرایط بورسیه شدن رشته دندان پزشکی/پزشکی واسه ی دانشگاه خوب با توجه به رادوتا و دوره پادف چیه و اینکه بدون بورسیه هم میشه رفتش ؟ و اینکه بدون بورسیه و فقد ثبت نام چه چیزهایی رو باید به رادوتا آورد ؟ اگه میشه یه توضیح بدین چون شرایط تماس ندارم

 13. پارسا نوری

  27/02/1402

  آقا پادفک و پشتیبانی فوق العادست یه سوال دیگه ببخشید کمی تازه کار هستم ابتدا باید برای دانشگاه ها مقاله ارسال کرد و تاییدیه گرفت یا با رادوتا همچی امکان پذیره دوست دارم بدونم نیاز به چه چیزهایی است

  1. رادوتا

   28/02/1402

   پارسای عزیز برای اخذ پذیرش دانشگاه نیازی به ارسال مقاله نیست. نیازی به عذرخواهی نیست ما اینجا هستیم تا به سوالات شما پاسخ بدیم و موانع موفقیت شما رو برطرف کنیم. البته که برای رسیدن به موفقیت باید راه درست، اصولی و قانونی رو پیش گرفت ما در رادوتا به بهترین مسیر برای رسیدن به موفقیت را برای همراهانمون مهیا می‌کنیم. توضیحات تکمیلی را در جلسه مشاوره رایگان دریافت می‌کنید. منتظر تماس ما باشید.

 14. پارسا نوری

  27/02/1402

  ببخشید یه توضیح کامل اما کوتاه بدید من الان دیپلم رو بگیرم بعد پادفک هم بگیرم باید آزمون EGE بدم ؟ لازمه ؟ و اگه بدم بورسیه میشم ؟ راحت ترین دانشگاه برای ورود کدومه ؟

  1. رادوتا

   28/02/1402

   پارسا جان سلام از اینکه رادوتا رو برای پاسخ به سوالات خودت انتخاب کردی خیلی خوشحالیم پاسخ 1) خیر نیازی به آزمون EGE نیست پاسخ2) در خصوص بورسیه باید رشته مورد نظر ذکر کنید تا شرایطش بررسی کنیم پاسخ 3) در این مورد هم بستگی به رشته مورد نظر دارد در این موارد بهتر است با کارشناسان و مشاوران ما صحبت کنید. با توجه به اینکه فرم مشاوره رایگان تکمیل کردین در سریع ترین زمان ممکن مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند.

 15. A dude

  15/02/1402

  سلام اگه از قبل به زبان روسی تسلط داشته باشیم لازمه شرکت کنیم توی این دوره؟ واینکه برای شرکت کردن در پادفک محدودیت سنی وجود داره؟

  1. رادوتا

   16/02/1402

   سلام وقتتون بخیر از اینکه رادوتا رو برای پاسخ به سوال خودنون انتخاب کردین خوشحالیم. تفاوت دوره پادفک با دوره زبان روسی یا داشتن زبان روسی در دو نکته میشه خلاصه کرد؛ 1)در دوره آموزش زبان روسی، آموزش های عمومی زبان روسی به زبان آموزان ارائه می‌شود ولی در دوره پادفک متقاضی را برای تحصیل در دانشگاه و یادگیری زبان تخصصی نیز آماده می‌کنند. 2) همچنین برخی دانشگاه‌های روسیه برای پذیرش دانشجو شرط داشتن مدرک پادفک را الزامی کرده‌اند. و در خصوص سوال پایانی نیز، خیر. هیچ محدودیت سنی برای دوره پادفک وجود ندارد.

 16. سارا

  29/09/1401

  سلام برای ورودی دوره های پادفک باید آزمون داد ؟

  1. رادوتا

   30/09/1401

   سلام سارا خانم. خیر. برای ورود به دوره پادفک نیازی به آزمون نیست و با داشتن پاسپورت ثبت نام انجام می‍شود

 17. زهرا

  26/09/1401

  با درود و احترام.. در مورد تسهیلات پادفک ها در کنار آموزش میفرمایید ..ایا خوابگاه و وعده غذایی شامل هزینه که درج شده میشود. ایا دانشگاه های روسیه سقف سنی دارند.با تشکر

  1. رادوتا

   30/09/1401

   سلام زهرا خانم. ممنون از اعتمادت به تیم رادوتا. خیر . این هزینه فقط مختص شهریه دوره پادفک هست و شامل خوابگاه و وعده غذایی نیست. یکی از مزیت های دانشگاه های روسیه عدم وجود محدودیت سنی می‌باشد. برای اطلاع از پادفک های دارای خوابگاه و امکانات اسکان و رفاهی حتما با مؤسسه تماس بگیرید و نوبت مشاوره خودتون رزرو کنید.

 18. حسنا

  10/09/1401

  سلام خسته نباشید من مدارکم کامل امادس فقط اینکه شهرستان هستم، چطوری میتونم توی این بازه کم تا ثبت نام اقدام کنم ؟! میشه غیرحضوری مدارک رو تحویل داد ( از طریق پست، تلگرام و یا هر چیز دیگه ای ) ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  1. رادوتا

   11/09/1401

   سلام وقت شما بخیر. حسنا جان ممنون از اعتمادت به تیم رادوتا. برات آرزوی موفقیت داریم و تا پایان مسیر می تونی روی همراهی ما حساب کنی. بله ایرادی نداره تصویر واضح پاسپورت خودتون رو از هر طریقی که براتون ممکنه برای راه های ارتباطی ما ارسال کنید تا فرآیند ثبت نام شما در پادفک پوشکین شروع کنیم.

 19. نازنین

  10/09/1401

  سلام من کی میتونم یه وقت مشاوره داشته باشم ؟! باید چیکار کنم !؟

  1. رادوتا

   11/09/1401

   سلام نازنین جان. کافیه با شماره ثابت ما تماس بگیری یا شماره تماس خودتون از طریق واتساپ یا اینستاگرام برای ما ارسال کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرن

 20. سهیل

  10/09/1401

  سلام وقتتون بخیر بجز دوره پوشکین دوره دیگه ای ندارید که مدرک A2 تایید بده ؟ که مقایسه کنیم قیمتارو ؟ فقط همین دوره هستش ؟

  1. رادوتا

   11/09/1401

   سهیل عزیز سلام. حتماً با شماره 02188928590 تماس بگیر.

  2. شایان رنجبر

   28/01/1402

   سلام ببخشید هزینه پادفک تهران کازان چقدره بعد خود شرکت چقدر هزینه میگیره

   1. رادوتا

    29/01/1402

    شایان جان سلام باعث افتخار ماست که رادوتا رو برای پاسخ به سوالتون انتخاب کردین. در حال حاضر کازان هیچ پادفکی ارائه نمی کند و تنها پادفک هایی که در حال حاضر فعال است پادفک آنلاین دانشگاه ملی سنت پترزبورگ و پادفک آنلاین و حضوری پوشکین است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دو پادفک با شماره موسسه 02188928590 تماس بگیرید یا فرم های مشاوره داخل سایت را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 21. شقایق

  10/09/1401

  سلام خدمت تیم خوب و قوی رادوتا که همیشه و همه جا پشتیبان من بودن پادفک پوشکین واقعا عالیه، عالی تر از اونم اینه که قرار نیست برای مدرک A2 دیگه آزمون بدم و خیالم از بابتش راحته واقعا ممنونم ازتون که این دوره خوب رو بهم پیشنهاد دادین

  1. رادوتا

   11/09/1401

   سلام. شقایق عزیز. رضایت و اعتماد شما از مجموعه رادوتا باعث افتخار ماست از اینکه تونستیم تو این مسیر همراه خوبی باشیم خیلی خوشحالیم. برات آرزوی موفقیت داریم .

 22. مریم دیبا

  07/09/1401

  سلام و خسته نباشید ممنون که پاسخ میدین. من مدرک دیپلمم رو هنوز تحویل نگرفتم. به دلیل کسری مدارک، هنوز صادر نشده. امکان ثبتنام هست؟ ماه اینده مدرکم اماده میشه

  1. رادوتا

   07/09/1401

   با سلام خدمت خانم دیبا، از اعتماد و همراهی شما با مجموعه رادوتا خرسندیم در مرحله اول می توانیم ثبت نام شما را با پاسپورت انجام بدهیم. در مراحل بعدی مدارکتون رو تکمیل کنید.

 23. زهرا دمیرچی

  07/09/1401

  برای دانشجوهای پادفک پوشکین، امکان استفاده از خوابگاه وجود داره؟

  1. رادوتا

   07/09/1401

   با سلام خدمت خانم دمیرچی خوابگاه دانشگاه پوشکین محدوده اما طبق قرارداد ما با دانشگاه پوشکین، دانشجویان ما می‌توانند تا زمان تکمیل ظرفیت خوابگاه، از خوابگاه دانشگاه استفاده کنند

 24. فاطمه کلهر

  07/09/1401

  سلام خسته نباشید. ببخشید یه سوال دارم پسر من میخواد در پادفک شرکت کنه. اگر سال آینده موفق نشه برای کورس اصلی اقدام کنه، مدرک پادفکش برای سالهای بعد هم معتبره؟

  1. رادوتا

   07/09/1401

   با سلام خدمت خانم کلهر. ما در مجموعه رادوتا برای پسرتون آرزوی موفقیت داریم مدرک دوره پادفک برای همیشه معتبره و تاریخ انقضاء نداره

 25. زیبا طاهری

  07/09/1401

  دوره های پادفک آنلاین، آزمونشون هم آنلاینه یا برای ازمون باید حضوری مراجعه کرد؟

  1. رادوتا

   07/09/1401

   باسلام خانم طاهری. از همراهی تون با رادوتا بسیار خوشحالیم خیر، در صورتی که در پادفک آنلاین ثبت نام انجام بشه، آزمون هم به صورت آنلاین خواهد بود

 26. متین شهبازی

  07/09/1401

  چه مدت زمان میبره تا برای دوره های پادفک حضوری دعوتنامه صادر بشه؟

  1. رادوتا

   07/09/1401

   با سلام و ممنونم از توجهتون از زمان ثبت نام و عقد قرارداد 30 روز کاری طول می کشه

 27. علیرضا

  04/09/1401

  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام پادفک پوشیکن چیا هستن ؟

  1. رادوتا

   04/09/1401

   سلام علیرضا جان خوشحالیم که تونستیم اعتمادت برای مهاجرت تحصیلی جلب کنیم. در مرحله اول برای ثبت نام پادفک پوشکین فقط و فقط به پاسپورت نیاز داری ،در مراحل بعدی برای دانشگاه، به ریزنمرات دیپلم، (اگه دانش آموز نظام قدیم هستی ریزنمرات پیش دانشگاهی هم نیازه) + پاسپورت + شناسنامه + کارت ملی + عکس 3*4 و البته یه چمدون برای جمع کردن وسایلت نیازه 😉

 28. علیرضا ثابتی

  04/09/1401

  سلام برای مشاوره باید چیکار کنیم؟

  1. رادوتا

   04/09/1401

   جناب ثابتی عزیز از اینکه برای امر مهم مهاجرت به مجموعه رادوتا اعتماد کردین خیلی ممنون و خوشحالیم و تا پایان مسیر در کنار شما و همراهتون خواهیم بود. برای مشاوره حضوری میتونید به دفتر مرکزی ما به آدرس « تهران، خیابان طالقانی، بین حافظ و نجات الهی» تشریف بیارید تا در خدمت شما باشیم و در صورتی که براتون مقدور نیست می تونید با شماره دفتر 02188928590 تماس بگیرید یا با واتس دفتر به شماره های 09025553133 و یا 09939425971 در ارتباط باشید.

 29. پژمان

  04/09/1401

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم خدمتتون. بنظر شما بهترین دوره پادفک بین این دوره ها کدومه؟

  1. رادوتا

   04/09/1401

   سلام پژمان عزیز. از اینکه به مجموعه رادوتا اعتماد کردی ممنونیم ازت. در حال حاضر بهترین، جذاب ترین و به صرفه ترین دوره پادفک، دوره پادفک پوشکین و رادوتاست. در حال حاضر برای ثبت نام از طریق رادوتا شهریه با تخفیف 50 درصد ارائه میشود. درصورتی که نیاز به توضیحات بیشتری دارید با شماره 02188928590 تماس بگیرید.

 30. مهرناز عبدلی

  24/08/1401

  من از دوره پادفکی که شما ارائه دادید استفاده کردم. از سازمان جهانی حمایت از دانشجویان ممنونم این فرصت رو در اختیار ما ایرانی‌ها میذاره.

  1. رادوتا

   24/08/1401

   خانم عبدلی از اینکه به ما اعتماد داشتید و رادوتا و سازمان جهانی دانشجویان برای همراهی در این مسیر انتخاب کردین مایه افتخار ماست. رضایت شما باعث خرسندی و قوت قلب ما برای ادامه فعالیت هامونه. تیم رادوتا تا پایان دوران تحصیل در کنار شماست

 31. مهوش رسولی

  23/08/1401

  بین انتخاب پادفک سینرژی و پادفک پوشکین نمیدونم کدوم شرکت کنم. 🤔😥

  1. رادوتا

   23/08/1401

   خانم رسولی از اینکه به رادوتا اعتماد کردین از شما ممنونیم. پیشنهاد می‌کنم از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

 32. مصطفی دانش

  23/08/1401

  واقعاااااا با گرفتن پادفک پوشکین مدرک a2 هم میدین؟ تا کی امکان ثبت نام داره؟

  1. رادوتا

   23/08/1401

   جناب دانش سپاسگزارم از اینکه رادوتا را انتخاب کردین. بله با گذراندن دوره پادفک پوشکین دیگه نیازی به امتحان تورفل زبان روسی نیست. و در پایان دوره و با قبولی در آزمون پادفک مدرک A2 مورد تایید وزارت بهداشت ایران همراه با مدرک پادفک ارائه میشه

 33. نیلوفر

  23/07/1401

  عالی بود

  1. رادوتا

   27/07/1401

   نیلوفر جان. خوشحالیم که رادوتا رو انتخاب کردی

 34. باران

  20/07/1401

  مرسی از مطلب خوبتون

  1. رادوتا

   27/07/1401

   سلام باران عزیز. خوشحالیم که در رادوتا تونستیم نظر شما رو جلب کنیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.