دانشگاه پوشکین روسیه

image

 

ویتالی گریگوریویچ کوستماروف مؤسس و اولین رئیس انستیتو دولتی زبان روسی پوشکین است. وی ابتدا در سال 1966 مرکز علمی و روش شناسی زبان روسی را در دانشگاه لومونوسف روسیه ایجاد کرد همچنین انجمن بین المللی معلمان زبان و ادبیات روسی (MAPRYAL) در همان سال دایرکرد.

سال 2013 دانشگاه دولتی زبان روسی پوشکین سازمان اساسی برای آموزش زبان روسی شد. از سال 2014 مؤسسه پوشکین، یک برنامه مدون دولتی را در مقیاس بزرگی برای ترویج زبان روسی و آموزش به زبان روسی را که توسط مرکز علمی،روش شناختی و اطلاعاتی-تحلیلی را زیر نظر دولت فدراسیون روسیه انجام می‌دهد.

در طول سال‌ها فعالیت دانشگاه پوشکین، بیش از 500 هزار دانشجو و زبان‌اموز از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند. دانشگاه پوشکین هرساله میزبان دانشجویان زیادی از 90 کشور مانند استرالیا، ایران، اتریش، بلغارستان، برزیل، مجارستان، ویتنام، آلمان، هند، اسپانیا، ایتالیا، چین، کره شمالی و جنوبی، مکزیک، لهستان، رومانی، اسلواکی، ایالات متحده آمریکا، ترکیه، فنلاند، فرانسه، جمهوری چک، کره جنوبی، ژاپن است.

  • نام لاتین: Pushkin State University of Russian Language
  • سال تأسیس 1966
  • شهر:مسکو
  • تعداد اساتید:399
  • تعداد دانشجویان: 998

هدیه رادوتا

پادفک دانشگاه پوشکین

دانشگاه پوشکین همانند بسیاری دیگر از مراکز آموزشی و دانشگاهی روسیه اقدام به برگزاری کلاس‌های آمادگی پادفک می‌کند. سپری کردن دوره پادفک در دانشگاه پوشکین مزیت بسیار ویژه‌ای برای متقاضیان دارد.

مدرک زبان روسی A2 مورد تایید همراه پادفک دانشگاه پوشکین

سپری کردن دوره پادفک در دانشگاه پوشکین مزیت بسیار ویژه‌ای برای متقاضیان دارد. شرکت کنندگان پادفک پوشکین در پایان دوره مدرک زبان روسی A2 مورد تأیید وزارت بهداشت ایران را اعطا می‌کند. در واقع شرکت کنندگان به واسطه حضور درکلاس‌های پادفک دانشگاه پوشکین از آزمون A2 زبان روسی بی‌نیاز می‌شوند و با شرکت در کلاس‌های پادفک دانشگاه پوشکین، مدرک A2 زبان روسی را همراه مدرک پادفک دریافت می‌کنید. شهریه دانشگاه پوشکین برای دانشجویان خود، 256هزار روبل است.

رادوتا تنها شرکت ایرانی دارای قرارداد با دانشگاه پوشکین

رادوتا به عنوان تنها مؤسسه ایرانی دارای قرارداد رسمی با دانشگاه پوشکین شرایطی فراهم آورده است تا پادفک انحصاری خود را با شرایط بسیار ویژه‌ای به متقاضیان خود عرضه‌کند. ازاین‌رو دانشجویانی که از طریق رادوتا اقدام به ثبت‌نام کنند با تخفیف استثنایی تقریبا 50درصدی دوره پادفک کامل را تنها با 133هزار روبل پادفک بگذرانند.

خوابگاه دانشگاه پوشکین

دانشگاه پوشکین مسکو برای دانشجویان حاضر در این دانشگاه خوابگاه‌های داخل دانشگاه را درنظر گرفته است. امکانات رفاهی بسیاری خوبی از قبیل سالن مطالعه، اتاق‌های 2 نفره، اتاق لباس شویی و…. را فراهم‌ می‌کند. هزینه خوابگاه‌ پوشکین ماهانه 7 تا 11 هزار روبل است.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

متوسط هزینه های تحصیل و زندگی در دانشگاه پوشکین روسیه

کارشناسی (بین الملل)

301,234 روبل در سال

کارشناسی ارشد (بین الملل)

301,234 روبل در سال

کارشناسی (شهروندان روسی)

5000 روبل در سال

کارشناسی ارشد (شهروندان روسی)

5000 روبل در سال

هزینه های زندگی

26,124 -58,294 روبل در ماه

شهریه دانشگاه پوشکین مسکو  در سال 2023

در مورد نامگذاری برنامه / مدت تحصیل

تعداد ساعات

شهریه 2022 به روبل 

دوره عملی زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی (A0)

48

11000

 دوره عملی زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی (A0+)

48

11000

دوره عملی زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی (A1+)

48

11000

دوره عملی زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی (A2+)

48

11000

یک دوره عملی زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی (A2+ / B1)

48

11000

یک دوره عملی زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی ( B1)

48

11000

یک دوره عملی زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی ( B2) (آموزش تمام وقت 1 ماهه )

48

11000

 دوره های شبانه روسی به عنوان یک زبان خارجی (B2 )(آموزش پاره وقت 1 ماهه )

48

11000

جمع بندی

همانطور که در بالا اشاره شد مؤسسه زبان پوشکین، بهترین گزینه برای سپری کردن دوره پادفک است. در صورتی که در مورد دانشگاه پوشکین، سایر دانشگاه‌های روسیه و به طورکلی فرآیند مهاجرت تحصیلی نیاز به توضیح بیشتری دارید به شما پیشنهاد مشاوره رایگان با کارشناسان رادوتا می‌دهیم.

سؤالات متداول

گالری تصاویر

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.