ثبت نام و پذیرش (اپلای) دانشگاه

بهترین راه برای ثبت نام در دانشگاه‌های خارج از کشور چه راهی است؟

فرآیند مهاجرت تحصیلی دارای مراحل متعددی است که انجام صحیح و درست هر یک از مراحل نیازمند دانش و مهارت در این زمینه است. یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل آن، ثبت نام در دانشگاه مقصد و درخواست پذیرش تحصیلی(اپلای کردن) است. در این مرحله دانشجو باید برای دانشگاه مورد نظر خود که قصد تحصیل در آن را دارد مدارک مورد نیاز دانشگاه را ارسال و درخواست خود را مطرح کند. این مرحله را خود دانشجو نیز می تواند انجام دهد اما باید در انجام آن دقت بسیار زیادی به خرج دهد و در صورتی که با روال قانونی و صحیح آن ناآشنا باشد ممکن است زحمات وی هدر رفته و فرصت تحصیل در آن دانشگاه را از دست بدهد.

بسیاری از متقاضیان مهاجرت تجصیلی، انجام این مرحله از پروسه مهاجرت تحصیلی را به اشخاص حقیقی در خارج از کشور که به صورت شخصی و انفرادی ادعای ثبت نام دانشجو در دانشگاه مقصد را دارند می سپارند که این کار پر ریسک با خطراتی احتمالی ممکن است رو به رو شود. اصلی ترین خطری که متقاضیان را تهدید می‌کند نبود تضمین قانونی در این روش است. فردی که به صورت شخصی و بدون مجوز های قانونی مراجع ذی صلاح این فعالیت ها را انجام می دهد در اکثر مواقع در خارج از کشور ساکن است از این در صورتی که قصد کلاه برداری یا انجام فعالیت غیرقانونی را داشته باشد، دسترسی به وی وجود ندارد.

حال پس از بررسی راه های فوق می توان نتیجه گرفت؛ بهترین راه مهاجرت تحصیلی ، ثبت نام و درخواست پذیرش دانشگاه‌های خارج از کشور، انجام این کار از طریق قانونی و توسط مراکز و مؤسسات قانونی دارای مجوز است. از آنجایی که این مؤسسات به صورت حرفه ای و تخصصی در این زمینه اقدام به فعالیت می‌کنند، به هیچ وجه امکان تخلف و وقوع کار غیرقانونی برای آن ها وجود ندارد.

مزیت دیگری که مراکز و شرکت های مهاجرتی دارند تجربه و دانش انجام این فرآیند است. این مراکز به واسطه فعالیت زیاد در زمینه پذیرش و ثبت نام دانشگاه های خارج از کشور به خوبی از پیچ و خم مسیر آگاهی دارند و روش اصولی و درست به انجام رساندن این فرآیند را می‌شناسند. این مؤسسات تمامی مدارک، شرایط و هرآنچه که برای پذیرش و ثبت نام در دانشگاه های خارج از کشور مورد نیاز باشد را به متقاضیان اطلاع داده و خود نیز در راستای فراهم کردن آن قدم بر می دارند.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

چرا رادوتا برای ثبت نام در دانشگاه بهترین انتخاب است؟

شرکت مهاجرتی رادوتا با تجربه چندین ساله خود در امر مهاجرت تحصیلی به کشور روسیه و موفقیت 100درصدی پذیرش ها و ثبت نام دانشگاه های روسیه، توانسته است با اختلاف خود را بالاتر از سایر رقبا به اثبات برساند و رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کند.

رادوتا با عقد قراردادهای رسمی با دانشگاه های بزرگ روسیه به عنوان نماینده رسمی بسیاری از این دانشگاه ها در ایران معرفی شده است. از این رو با اطمینان خاطر می تواند ثبت نام و پذیرش دانشگاه های روسیه را به بهترین شکل به انجام برساند.

هدیه رادوتا

ارزیابی عملکرد ما توسط مشتریان

رادوتا طبق نظرسنجی هایی که بر اساس معیارهای مقابل از هر متقاضی به عمل آورده است، به آمار های فوق دست یافته است. این نظرسنجی ها در پایان فرآیتد مهاجرت از هر متقاضی به عمل می آید.

کیفیت مشاوره
100%
سرعت انجام خدمت
93%
میزان پیگیری
97%
میزان رضایت کلی
98%

دیگر خدمات

سؤالات متداول

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟