پذیرش تضمینی دانشگاه

ورود به دانشگاه‌های خارج از کشور بدون آزمون ورودی

پذیرش تضمینی دانشگاه‌های خارج از کشور برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور یک اقدام بسیار جذاب و شگفت انگیز است. افرادی که مدت‌ ها در پشت ترافیک سنگین کنکور سراسری توان و انرژی خود را از دست داده اند یا کسانی که توسط دیگران مدام از وحشت و ترس این مسیر شنیده اند، تمایلی به تکرار این اتفاق در مسیر مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور ندارند.

بسیاری از دانشگاه ‌های دنیا امکان شروع تحصیل بدون آزمون ورودی یا هرچیزی شبیه کنکور را برای متقاضیان فراهم کرده اند تا بدون این که وقت و انرژی و تلاش های شخص به خاطر قرار داشتن در شرایط استرس زای امتحان هدر برود، به صورت مستقیم وارد دوره و کورس اصلی دانشگاه شوند.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

اخذ پذیرش تضمینی و بدون آزمون دانشگاه های روسیه توسط رادوتا

کشور روسیه با داشتن دانشگاه های معتبر جهانی با رتبه های زیر 1000 و بعضاً زیر 500 جهانی از جمله مقاصد بسیار جذاب برای مهاجرت تحصیلی به شمار می رود. بسیاری از این دانشگاه ها امکانی را فراهم کرده اند تا علاقه مندان به تحصیل بدون نیاز به آزمون ورودی دانشگاه‌ها، وارد کورس اصلی شوند.

شرکت مهاجرتی رادوتا با تجربه چندین ساله خود در امر مشاوره مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور و اعزام دانشجویان زیاد به دانشگاه های کشور روسیه توانسته جایگاه بالاتری از رقبای خود را کسب کند و در بین دانشگاه‌ های مطرح، بزرگ و معتبر روسیه که دارای عناوین برتر جهانی هستند به عنوان همکار مورد اعتماد بین المللی شناخته شود. این همکاری های گسترده با دانشگاه‌ های بزرگ روسیه منجر به عقد قراردادهای رسمی با دانشگاه‌های بزرگ روسیه با رادوتا شده است.

شرکت رادوتا با داشتن قرارداد رسمی با دانشگاه‌های بزرگ روسیه، امکان تحصیل در دانشگاه های روسیه بدون آزمون ورودی را فراهم کرده است. به واسطه این قراردادها، طی سال‌های اخیر متقاضیان زیادی از بین دانش آموزان و دانشجویان ایرانی برای تحصیل بدون کنکور به کشور روسیه عزیمت کرده اند و نتیجه آن رضایت بالای 90 درصدی مشتریان رادوتا از خدمات این شرکت بزرگ است.

رادوتا به رایزنی ها و توافقات خود با دانشگاه‌های روسیه ادامه می دهد و هر ساله به دانشگاه ها و مراکز علمی همکار خود می افزاید، از این رو با اطمینان خاطر به شما می گوییم که در هر زمان برای مهاجرت تحصیلی به رادوتا مراجعه کنید با پیشنهادی جذاب از پذیرش بدون آزمون دانشگاه روسیه رو به رو خواهید بود.

هدیه رادوتا

ارزیابی عملکرد ما توسط مشتریان

رادوتا طبق نظرسنجی هایی که بر اساس معیارهای مقابل از هر متقاضی به عمل آورده است، به آمار های فوق دست یافته است. این نظرسنجی ها در پایان فرآیتد مهاجرت از هر متقاضی به عمل می آید.

کیفیت مشاوره
100%
سرعت انجام خدمت
89%
میزان پیگیری
97%
میزان رضایت کلی
98%

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

پرواز داخلی

هتل

قطار

5/5 - (1 امتیاز)