بیمه درمانی دانشجویان خارج از کشور

دانشجویان و افرادی که به خارج از کشور مهاجرت می‌کنند چگونه بیمه درمانی داشته باشند؟

مهاجرت به خارج از کشور ممکن است به صورت مقطعی یا دائمی باشد در هر صورت نیازمند به انجام رساندن برخی امور و رعایت برخی الزامات است. یکی از کارهایی که باید افراد پس از مهاجرت به انجام برسانند اخذ بیمه درمانی در کشور مقصد است. در صورتی که بدون بیمه درمانی، برای فعالیت های پزشکی خود به بیمارستان و پزشک مراجعه کنند، باید هزینه درمان را به صورت آزاد و شخصی بپردازند که در این صورت ممکن است هزینه‌های سرسام آوری برای افراد به دنبال داشته باشد.

ضرورت بیمه درمانی به همین جا ختم نمی‌گردد در برخی کشور ها درصورتی که اشخاص خارجی و مهاجر بیمه درمانی شخصی نداشته باشند، متحمل پرداخت جریمه می‌شوند، از این رو واجب است تا افراد نسبت به داشتن بیمه درمانی خود اهتمام ورزند.

بسیاری از دانشگاه ‌های دنیا امکان شروع تحصیل بدون آزمون ورودی یا هرچیزی شبیه کنکور را برای متقاضیان فراهم کرده اند تا بدون این که وقت و انرژی و تلاش های شخص به خاطر قرار داشتن در شرایط استرس زای امتحان هدر برود، به صورت مستقیم وارد دوره و کورس اصلی دانشگاه شوند.

بیمه درمانی شخصی در کشور روسیه

افرادی که به قصد مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور، ایران را به مقصد روسیه ترک می‌کنند نیازمند داشتن بیمه درمانی شخصی هستند. بدون داشتن بیمه درمانی خصوصی تنها از خدمات اولیه و اورژانسی درمانی می‌توانند استفاده کنند و در صورتی که به خدمات بیشتری نیاز داشته باشند باید هزینه های گزافی را بپردازند. علاوه بر طبق قوانین این کشور، افراد مهاجر در صورت غیبت بیمه درمانی و یا نداشتن این بیمه باید جریمه نقدی از 2000 تا 7000 روبل بپردازند.

در کشور روسیه بیمه های درمانی به اشکال مختلفی اعم از بیمه دولتی (عمومی) و شخصی (خصوصی) برای افراد صادر می گردد. همچنین بیمه ها با توجه به نیاز افراد شخصی سازی می شود و متناسب با نیاز و درخواست افراد خدمات مختلف بیمه ای دسته بندی شده و افراد هزینه می پردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله بیمه درمانی روسیه مراجعه کنید.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

خدمات بیمه درمانی روسیه توسط رادوتا

رادوتا طی چند سال فعالیت خود در کشور روسیه، همواره تلاش خود را برای رفاه و آسایش و بهبود شرایط دانشجویان خارج از کشور معطوف کرده است. رادوتا به دلیل شراکت داشتن در سهام شرکت های بیمه ای بزرگ روسیه شرایطی فوق العاده را برای دانشجویان ایرانی شاغل در دانشگاه ‌های روسیه فراهم کرده است. دانشجویان اعزامی از طرف رادوتا می‌توانند از 20 درصد تخفیف بیمه دانشجویی استفاده کنند. از این رو دانشجویان می‌توانند بدون نگرانی از خدمات بیمه درمانی که رادوتا برای آن ها فراهم کرده، استفاده کنند.

هدیه رادوتا

ارزیابی عملکرد ما توسط مشتریان

رادوتا طبق نظرسنجی هایی که بر اساس معیارهای مقابل از هر متقاضی به عمل آورده است، به آمار های فوق دست یافته است. این نظرسنجی ها در پایان فرآیتد مهاجرت از هر متقاضی به عمل می آید.

کیفیت مشاوره
100%
سرعت انجام خدمت
99%
میزان پیگیری
97%
میزان رضایت کلی
98%

دیگر خدمات

سؤالات متداول

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟