معرفی کامل پادفک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ + شهریه 2023

پادفک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ

شاید به جرأت بتوان گفت، دانشگاه ملی سنت پترزبورگ روسیه بعد از دانشگاه لومونوسوف مسکو، دومین دانشگاه برتر روسیه است دانشگاهی با سابقه طولانی که درشهر زیبای سنت پترزبورگ قرار دارد. بدون شک زندگی دانشجویی در شهر سنت پترزبورگ روسیه می‌تواند به یکی از بهترین دوران زندگی دانشجویان پادفک دانشگاه سنت پترزبورگ یا دانشجویان کورس‌های اصلی این دانشگاه تبدیل شود. پادفک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ از سال 2018، دانشجویان بین‌المللی را که به دنبال درس خواندن در روسیه هستند، آماده می‌کند.

پادفک  

دوره پادفک روسیه ، دوره بسیار مناسبی برای آموزش زبان روسی و آشنایی با فرهنگ و زبان مردم روسیه است. برای ورود به کورس اصلی بسیاری از دانشگاه‌های روسیه داشتن مدرک پادفک الزامی است، علاوه برآن گذراندن دوره پادفک روسیه موجب افزایش آمادگی و بهبود تحصیل و زندگی در روسیه می‌شود.

مزایای پادفک دانشگاه سن پترزبورگ

دانشجویانی که در پادفک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ ثبت نام کرده اند نه تنها بهترین آموزش را دریافت می‌کنند بلکه تجربه ای ارزشمند از ارتباط و تحصیل را دارند. از جمله مزایای پادفک دانشگاه سنت پترزبورگ برنامه درسی خوب طراحی شده، کادر آموزشی واجد شرایط، استفاده از نرم افزارهای مدرن، کلاس‌های جدید و راحت و کتابخانه گسترده می‌باشد که در نهایت، زندگی دانشجویی فوق العاده ای را برای دانشجویان دوره پادفک این دانشگاه به همراه می‌آورد.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

مخاطبان پادفک دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ چه کسانی هستند؟

این دوره کالج برای شهروندان بین‌المللی دانشگاه ایالتی سنت پترزبورگ و یا افرادی که به دنبال تحصیل در دانشگاه‌های روسیه هستند و انتظار دریافت آموزش با کیفیت بالا قبل از ورود به دانشگاه را دارند، مناسب است.

یادگیری زبان اضافی

موضوعات پادفک سنت پترزبورگ برای رشته‌های تخصصی

  • علوم طبیعی
  • ریاضیات، فیزیک، شیمی
  • علوم مهندسی / فناوری
  • ریاضیات، فیزیک و علوم کامپیوتر
  • علوم انسانی
  • علوم اجتماعی، تاریخ و ادبیات
  • اقتصاد
  • مطالعات اجتماعی، تاریخ و ریاضیات
  • پزشکی و زیست شناسی
  • شیمی، زیست شناسی و فیزیک

هدیه رادوتا

ساختار پادفک سنت پترزبورگ

پادفک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ روسیه به دو صورت تمام وقت حضوری و به صورت آنلاین (مجازی) برگزار می‌گردد. برنامه ترم اول این کلاس‌ها به طور کامل به مطالعه زبان روسی اختصاص پیدا می‌کند و آزمون سنجش پس از مطالعه هر بخش مهم از درس انجام می‌گیرد. پس از تعطیلات سال نو میلادی (یعنی از 31 دسامبر تا 11 ژانویه)، دانش آموزان بسته به حوزه تخصصی انتخاب شده به گروه هایی تقسیم می‌شوند.

همراه با دوره زبان روسی، دوره «مقدمه ای بر زبان تخصصی» آموزش داده می‌شود که درآن اصلاحات اولیه و ساختارهای دستوری زبان دانشگاهی سه رشته تخصصی را آموزش می‌دهند. برنامه ترم دوم شامل سه موضوع آموزش عمومی (چهار ساعت در هفته برای هر موضوع آموزشی) از حوزه تخصصی دانش آموز است.

هزینه پادفک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ

مدت دوره پادفک دانشگاه ملی سن پترزبورگ

مدت دوره پادفک در دانشگاه ملی سنت پترزبورگ 1008 ساعت است که در طول 10 ماه آموزش داده می‌شود.

زمان ثبت نام و شروع دوره پادفک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ

ثبت نام در پادفک دانشگاه ایالتی سنت پترزبورگ برای دوره های آنلاین (مجازی یا از راه دور) از 16 دسامبر تا 25 آگوست و برای دوره های حضوری تمام وقت از 16 دسامبر تا 3 آگوست خواهد بود. و زمان شروع کلاس ها از 1 سپتامبر تا 30 ژوئن به مدت دو ترم خواهد بود.

شهریه پادفک دانشگاه سنت پترزبورگ

هزینه پادفک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ برای کل دوره 272000 روبل است.

جمع بندی

اگر به دنبال تحصیل در روسیه بوده اید بدون شک با دوره پادفک این کشور آشنا شده اید. در این مقاله به صورت جامع و کامل پادفک دانشگاه سنت پترزبورگ را بررسی کردیم و ساختار، دروس و شهریه آن را تشریح کردیم. در صورتی که برای انتخاب پادفک مناسب به مشاوره بیشتری نیاز دارید حتماً با مشاورین RADOTA رادوتا در تماس باشید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.