اعطای مدرک زبان A2 مورد تایید

ضرورت داشتن مدرک زبان برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی

یکی از پیشنیازهای مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور داشتن مدرک زبان معتبر و مورد تأیید است. بسیاری از کشورها برای پذیرش دانشجویان خود شروطی مانند داشتن مدارک زبان آیلتس، تافل و… را قرار داده اند. از این رو متقاضیان لازم است نسبت به دریافت مدرک زبان مورد نیاز کشور مقصد خود اقدام کنند. برای دریافت مدرک زبان، متقاضیان باید در آزمون های رسمی که توسط مراکز و مراجع ذی صلاح رسمی برگزار می‌شود شرکت کنند و در بخش های مختلفی مانند مهارت های نوشتاری، خواندن، مکالمه و شنیداری از آزمون فوق، خود را مورد سنجش قرار دهند تا پس از کسب نمرات لازم، مدرک زبان مورد نظر به ایشان اعطا گردد.

آیا داشتن مدرک زبان برای تحصیل در روسیه الزامی است؟

کشور روسیه از معدود کشورهایی است که برای مهاجرت تجصیلی و پذیرش دانشجو الزام و اجباری برای داشتن مدرک زبان ندارد. اما نکته ای که باید به آن توجه داشت دانشجویان ایرانی که به جهت تحصیل در رشته های مختلفی مانند پزشکی در روسیه، دندانپزشکی در روسیه، داروسازی در روسیه و یا سایر رشته های دیگر به روسیه عزیمت می‌کنند به شرط بازگشت به ایران برای تأیید و ارزیابی مدارک تحصیلی خود توسط وزارت بهداشت و یا وزارت علوم ایران نیازمند داشتن مدرک زبان A2 روسی پیش از شروع کورس اصلی هستند. به عبارتی پیش از آن که وارد کورس اصلی شده باشند باید مدرک A2  زبان روسی را دریافت کرده باشند.

 

 

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

هدیه رادوتا

ارزیابی عملکرد ما توسط مشتریان

رادوتا طبق نظرسنجی هایی که بر اساس معیارهای مقابل از هر متقاضی به عمل آورده است، به آمار های فوق دست یافته است. این نظرسنجی ها در پایان فرآیتد مهاجرت از هر متقاضی به عمل می آید.

کیفیت مشاوره
100%
سرعت انجام خدمت
99%
میزان پیگیری
97%
میزان رضایت کلی
98%

دیگر خدمات

سؤالات متداول

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟