پادفک دانشگاه مچنیکوف

پادفک مچنیکوف

پادفک مچنیکوف

دانشگاه مچنیکوف روسیه مانند بسیاری دیگر از دانشگاه‌های روسیه دوره پادفک برگزار می‌کند. پادفک مچنیکوف نیز مانند پادفک پوشکین، پادفک سینرژی و یا سایر دوره ‎هایی که برگزار می‌شوند شاملی دروسی جهت آماده سازی دانشجویان غیر روسی است.

از آنجایی که ممکن است افرادی برای اولین بار واژه پادفک را شنیده باشند در این مقاله به توضیح مختصری از این دوره آموزشی اکتفا می‌کنیم اما برای کسب اطلاعات جامع تر به مقاله دوره پادفک چیست؟ مراجعه کنید. در ادامه به بررسی پادفک دانشگاه مچنیکوف می‌پردازیم.

پادفک روسیه

پادفک ، دوره ای آموزشی برای دانشجویان خارجی است که قصد تحصیل در دانشگاه های روسیه را دارند. در این دوره، آموزش زبان روسی در کنار دروس تخصصی گروه آموزشی مورد نظر دانشجویان ارائه می‌گردد. هدف از برگزاری پادفک، آموزش و تقویت زبان روسی دانشجویان برای زندگی و تحصیل در روسیه است. مزیت دیگر شرکت در کلاس‌های پادفک، کمک به داوطلبان برای موفقیت در آزمون تورفل و کسب مدرک A2 زبان روسی است.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

انواع پادفک مچنیکوف

پادفک مچنیکوف روسیه در 2 بخش «آماده سازی ورود به دانشگاه» و «زبان روسی برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی خارجی» برگزار می‌شود که در ادامه به شرح و توضیح هر کدام می‌پردازیم.

دانشگاه مچنیکوف روسیه

  • آماده سازی ورود به دانشگاه

در این دوره از پادفک مچنیکوف دانش‌آموزان خارجی ضمن یادگیری زبان روسی، توانایی و آمادگی لازم برای ارتباط شفاهی و کتبی و برطرف کردن نیازهای اولیه ارتباطی خود را بدست می‌آورند. پس از گذراندن این دوره دانش‌آموزان قادر خواهند بود درتعامل با شهروندان روسی در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، حرفه ای و آموزشی تا حد قابل قبولی نیازهای خود را رفع کنند

همچنین متقاضیانی قصد تحصیل پزشکی در روسیه ، دندانپزشکی در روسیه ، داروسازی در روسیه و یا سایر رشته‌های مشابه را دارند در کلاس‌هایی خاص مانند شیمی، زیست شناسی، فیزیک و ریاضی شرکت می‌کنند تا با فراگرفتن اصطلاحات علمی به زبان روسی، برای شرکت در کورس‌های اصلی آماده شوند.

  • زبان روسی برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی خارجی

این دوره نیز مانند دوره بالا در جهت آماده سازی دانشجویان خارجی با هدف یادگیری، افزایش آمادگی و تسلط بر زبان روسی برای برقراری ارتباطات شفاهی و کتبی و برطرف کردن نیازهای اولیه ارتباطی در تعامل با شهروندان روس زبان است که این ارتباطات در مدل‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، تجارت تا حتی خرید‌های روزانه است.

از آنجایی که این دوره برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی است، لازم است تقویت مهارت‌های تخصصی مانند، کار با متون علمی به زبان روسی و آشنایی بیشتر با ویژگی های دستوری یک متن علمی، تجزیه و تحلیل ساختار متون علمی، ارجاع متن علمی و… نیز انجام شود.

هدیه رادوتا

مخاطبان پادفک مچنیکوف چه کسانی هستند؟

آماده سازی ورود به دانشگاه : مخاطبان این دوره پادفک مچنیکوف شهروندان خارجی و غیر روس زبان هستند که به قصد تحصیل در دانشگاه مچنیکوف سن پترزبورگ و یا سایر دانشگاه‌های روسیه به این کشور مهاجرت کرده اند.

زبان روسی برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی خارجی : در این دوره پادفک مچنیکوف نیز شاهد حضور متقاضیان تحصیلات تکمیلی خارجی غیر روس زبان هستیم که به قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاه مچنیکوف و دیگر دانشگاه های روسیه به این کشور مهاجرت کرده اند.

قیمت پادفک مچنیکوف

هزینه شرکت در دوره پادفک «آماده سازی ورود به دانشگاه» مچنیکوف 175000 روبل می‌باشد و شهریه دوره پادفک «زبان روسی برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی خارجی» 180000 روبل می‌باشد.

لازم به ذکر است که این مبلغ صرفاً برای دوره پادفک است و شامل هزینه اقامت، ویزای تحصیلی روسیه یا بیمه درمانی روسیه نمی‌شود.

مدرک پادفک مچنیکوف

 

افرادی که در دوره پادفک دانشگاه مچنیکوف تحصیل می‌کنند. در پایان دوره مدرک پادفک خود را از سوی دانشگاه مچنیکوف دریافت می‌کنند.

خوابگاه برای متقاضیان پادفک مچنیکوف

دانشگاه مچنیکوف برای افرادی که در دوره پادفک این دانشگاه شرکت کرده اند خوابگاه‌هایی با اتاق های 2تا3 نفره در نظر گرفته است. همچنین سایر دانشجویان این دانشگاه که در کورس‌های اصلی و دیگر رشته‌ها شرکت کرده اند می‌توانند از خوابگاه دانشگاه مچنیکوف روسیه نیز استفاده کنند.

دانشگاه مچنیکوف خوابگاهی واقع در خیابان Piskarevsky 47/45  برای دانشجویان خارجی و بین‌المللی خود درنظر گرفته است. این خوابگاه دارای اتاق‌های 2 الی 3 نفره است. در هر واحد این خوابگاه 8 الی 9 اتاق وجود دارد. خوابگاه مجهز به آشپزخانه، حمام و اتاق دوش و سرویس بهداشتی است.

هزینه خوابگاه برای متقاضیان دوره پادفک 2900 روبل در ماه می‌باشد.

خوابگاه دانشگاه مچنیکوف

جمع بندی

گذراندن دوره پادفک تأثیر بسزایی در پیش بردن هرچه بهتر دوران تحصیل در روسیه در هر مقطعی  دارد. از این رو پیشنهاد ما به همه متقاضیان مهاجرت تحصیلی در روسیه ، شرکت کردن در کلاس‌های پادفک است. مشاورین رادوتا radota با داشتن تجربه بسیار در زمینه مهاجرت تحصیلی به روسیه به عالی ترین شکل ممکن می‌توانند شما در انتخاب دوره پادفک مناسب و همچنین رشته و شهر مقصد مناسب، یاری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می‌کنیم از جلسه مشاوره رایگان رادوتا بهره ببرید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.