زبان روسی تورفل ؛ مدرک A2 زبان روسی

زبان روسی پادفک

زبان روسی پادفک فرصتی برای یادگیری زبان روسی

همواره یادگیری زبان خارجی جدید برای افراد فرصت پیشرفت و موفقیت های تازه ای با خود به همراه دارد. از پیدا کردن شغل بهتر و ارتقاء شغلی تا مهاجرت به خارج از کشور و بسیاری مثال‌های دیگر همگی از مزیت های یادگیری یک زبان خارجی جدید است. کشور پهناور روسیه نیز سالانه مهاجرین تحصیلی و کاری زیادی را در خاک خود پذیرفته است. این مهاجرین برای اقامت در این کشور و انجام فعالیت های خود از پذیرش دانشگاه های روسیه، شاغل شدن، انجام امور روزمره و…. نیازمند تسلط بر زبان روسی بوده اند. حال سؤالاتی پیش می‌آید؛

  1. سطح بندی زبان روسی چگونه است؟
  2.  میزان تسلط لازم برای انجام امور مختلف در کشور روسیه چه سطحی می‌باشد؟
  3. به چه شیوه هایی زبان روسی را می‌شود یاد گرفت؟
  4. زبان روسی پادفک رادوتا، متقاضیان را برای چه سطحی آماده می‌کند؟

و بسیاری سؤالات دیگر که ممکن است به ذهن مخاطب خطور کند. سعی کرده ایم در این مقاله  توضیحاتی در خصوص آموزش زبان روسی به خوانندگان گرامی داده شود.

آزمون زبان تورفل

تورفل (نوشتار روسی آن ТРКИبوده و در روسی، تلفظ آن ترکی است) یک آزمون زبان استاندارد جهانی برای ارزیابی اطلاعات و مهارت افراد در زبان روسی است. مدرک این آزمون در بیش از 1000 سازمان جهانی از جمله سازمان ملل متحد و در بسیاری از کشور های دنیا مانند انگلیس، سوئیس ،آلمان، اسپانیا، ایتالیا، چین و… معتبر است.

سطح بندی زبان روسی

به طور کلی زبان روسی به سطح مقدماتی (A)، سطح متوسطه (B) و سطح پیشرفته (C) که هر کدام از این سطوح 2 سطح 1و 2 دارند، تقسیم می شوند. پس به طور کلی این آزمون در 6 سطح مختلف С2, С1, В2, В1, А2, А1 برگزار می‌شود. برای گذراندن امور و انجام فعالیت های مشخص ، بسته به نوع و اهمیت آن فعالیت داشتن هر کدام از سطوح لازم است.

A1

انجام فعالیت های روزمره زندگی وبرقراری ارتباط در اجتماع

A2

برقراری ارتباط درفعالیت های مشخص و موقعیت های محدود

B1

برقراری ارتباط در حد متوسط و رفع بسیاری از نیاز ها

B2

برقراری ارتباط و انتقال مفهوم و منظور خود و بیان نظرات و تجربه های شخصی خود

C1

بیان منظورخود به شکلی ساده و روان درموقعیت های مختلف و پیچیده

C2

بالاترین سطح زبان روسی و سطحی که فرد بدون مشکل همانند یک روس زبان در پیچیده ترین موقعیت مسائل خود را حل کند

 

مواد آزمون تورفل

مهارت هایی که در آزمون مورد سنجش قرار می گیرد شامل مهارت های نوشتار، دایره واژگان، دستور، خواندن، شنیدار و گفتار می باشد

نحوه برگزاری آزمون تورفل

آزمون تورفل در 2 روز برگزار می‌شود که در روز اول چهار مهارت نوشتار، دایره واژگان،دستور زبان و خواندن و در روز دوم مهارت های شنیداری و گفتاری مورد سنجش قرار می گیرد.

مکان های برگزاری آزمون تورفل

این آزمون در روسیه و مراکز یا نمایندگی های برگزاری آزمون تورفل در سایر کشور ها برگزار می‌شود. در ایران نیز دانشگاه های الزهرا، کانون زبان و دانشگاه شهید بهشتی به عنوان مراکز معتبر و مجاز برگزاری آزمون تورفل مورد تایید وزارت بهداشت می باشند. این آزمون در کشور روسیه نیز در مراکز معتبر برگزاری آزمون، برگزار می‌شود.

شرط قبولی در آزمون تورفل

 برای کسب نمره قبولی در آزمون تورفل باید حداقل، 66 درصد نمره از آزمون را کسب کنید.

زبان روسی پادفک

زبان روسی پادفک

یادگیری زبان روسی با کمک آموزش زبان روسی پادفک

در واقع هدف اصلی برگزاری کلاس پادفک، آموزش زبان روسی به متقاضیان مهاجرت تحصیلی به روسیه است. یکی از شرایط درس خواندن در روسیه، آموزش دروس دانشگاهی به زبان روسی است. بنابراین دانشجویان باید برای یادگیری مفاهیم و موفقیت در امتحانات، به زبان روسی مسلط باشند.کلاس های زبان روسی پادفک جایی است که دانش آموزان برای تحصیل در دانشگاه های برتر روسیه آماده می‌شوند.

سطح زبان لازم برای پذیرش در دانشگاه های روسیه

شرایط پذیرش دانشگاه های روسیه در خصوص میزان تسلط به زبان روسی، در مقایسه با برخی از کشورهای دیگر آسان تر است. اکثر دانشگاه های روسیه از جمله دانشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت در روسیه، حداقل مدرک و سطح زبان لازم برای تحصیل را داشتن مدرک سطح A2 زبان روسی عنوان کرده‌اند. از طرفی دیگر طبق قوانین وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران در صورتی که در دانشگاه های روسیه به زبان انگلیسی تحصیل کرده باشید برای تأیید و ترجمه مدارک، داشتن مدرک زبان روسی سطحA2  ضرورری است.

بهترین پادفک برای آموزش زبان روسی

داوطلبین و متقاضیان تحصیل در دانشگاه های روسیه با شرکت در دوره پادفک کامل رادوتا که با همکاری دانشگاه سینرژی (Synergy university) برگزار می‌شود، با گذراندن 1000ساعت آموزش زبان روسی در کنار 200 ساعت آموزش شیمی و 200ساعت آموزش زیست هیچ گونه نگرانی برای یادگیری زبان روسی نخواهند داشت . سطح آموزش زبان روسی پادفک ، A2 آزمون تورفل است.در واقع با آموزش های زبان روسی پادفک، فرد توانایی شرکت در آزمون تورفل را کسب کرده و توانایی کسب سطح A2 زبان روسی را به دست می‌آورد.

در صورتی که به هر دلیلی قصد یادگیری زبان روسی را دارید یا به فکر مهاجرت تحصیلی و یا کاری به روسیه هستید، بدون شک زبان روسی پادفک رادوتا بهترین گزینه برای شما خواهد بود. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می‌شود از مشاوره رایگان رادوتا بهره برده و از طریق راه های ارتباطی که در سایت موجود است با کارشناسان رادوتا در ارتباط باشید.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.