جلسات دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌ها و مؤسسات

جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی آزاد ایران به صورت جداگانه در روزهای 11 و 12 مرداد 1401(2 و 3 آگوست) در تهران برگزار گردید. مجموعه رادوتا بنا به اهداف و رسالت خود، جهت گسترش روابط علمی پژوهشی دانشگاه های معتبر دنیا با دانشگاه ها و مراکز علمی داخلی از دانشگاه سینرژی روسیه برای حضور در ایران، دعوت به عمل آورد.

رادوتا با توجه به داشتن ارتباطات بین المللی مؤثر خود در بسیاری از کشورها و داشتن همکاری گسترده با دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر و شناخته شده جهانی سعی داشته است که پلی ارتباطی بین دانشگاه های داخل کشور و خارج ایجاد کند تا از این طریق، برای دانشگاه های داخلی فرصتی  ایجاد گردد که از علم روز دنیا بهره ببرند و همچنین مسیر حضور دانشجویان ایرانی در دانشگاه های بزرگ و مطرح دنیا هموارتر گردد.

 خانم آناستازیا شانشینا (Anastasia Shanshina) مدیر اجرایی امور بازرگانی بین الملل دانشگاه سینرژی و خانم یانا اوسیوا (Yana Oseyeva) مدیر توسعه امور بین الملل دانشگاه سینرژی به عنوان نمایندگان دانشگاه سینرژی در این سفر بودند.

به دنبال انتشار خبر حضور مقامات دانشگاه سینرژی در ایران، مؤسسات و دانشگاه های مختلفی خواهان برگزاری جلسه مشترک با این دانشگاه معتبر روسی شدند با وجود کوتاه بودن زمان سفر، با هماهنگی های مجموعه رادوتا جلسات هم اندیشی جداگانه ای با برخی از این دانشگاه ها برگزار گردید.

همچنین در تمامی جلسات آقای نوید اسکندری به عنوان قائم مقام سازمان جهانی حمایت از دانشجویان و رئیس هیئت مدیره شرکت رادوتا مقامات دانشگاه سینرژی روسیه را همراهی کردند.

اولین دیدار در صبح روز سه شنبه 11 مرداد 1401 ما بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه سینرژی برگزار گردید که در آن رؤسای واحد‌های تهران شمال و تهران جنوب از طرف دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.

جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌هاحضور نمایندگان دانشگاه سینرژی و آقای اسکندری در دانشگاه آزاد اسلامی از سلسله جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی آزاد ایران

جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌ها

 

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

عصر روز سه شنبه مؤسسه تهران بیزنس اسکول TBS (Tehran Business School) میزبان جلسه جداگانه دیگری بود.

جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌ها جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌ها جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌ها جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌هاجلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌هاحضور نمایندگان دانشگاه سینرژی ،آقای اسکندری و خانم خانی در مؤسسه تهران بیزینس اسکول از سلسله جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی آزاد ایران

در آخرین سلسله دیدار های دانشگاه سینرژی، در روز چهارشنبه دانشگاه صنعتی شریف پذیرای دانشگاه روسی در جلسه هم اندیشی مجزایی بود.

حضور نمایندگان دانشگاه سینرژی و آقای اسکندری در دانشگاه صنعتی شریف از سلسله جلسات هم‌اندیشی دانشگاه سینرژی روسیه با دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی آزاد ایران

در مجموعه این جلسات طرف‌های ایرانی ضمن ابراز خرسندی از حضور دانشگاه سینرژی روسیه که یکی از معتبرترین و برترین دانشگاه های جهان و روسیه می‌باشد، بر همکاری های علمی مشترک با این دانشگاه روسی، برگزاری دوره های مشترک و برنامه های تبادل دانشجو تأکید داشتند.

آقای اسکندری قائم مقام سازمان جهانی حمایت از دانشجویان و نماینده این سازمان در ایران، که در این جلسات هیئت روسی را همراهی می‌کردند، از همکاری دانشگاه ها و مراکز فوق برای برگزاری این جلسات با مؤسسه رادوتا تشکر کرده و اذعان داشت؛ یکی از دغدغه های همیشگی اش رشد و توسعه ایران سرافزار بوده از این رو تلاش برای پیشرفت دانشجویان ایرانی را همواره سرلوحه فعالیت های کاری خود قرار داده است. همچنین در ادامه صحبت های خود ابراز امیدواری کردند که این جلسات شروعی برای داشتن همکاری های گسترده و بلندمدت بوده و بتوان از ظرفیت های موجود در دیگر کشورها و دانشگاه های دنیا نیز بهره برد.

در پایان نیز مقامات دانشگاه سینرژی ضمن تحسین جایگاه علمی دانشگاه های ایرانی، پتانسیل و توان بالای علمی دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در روسیه، ابراز امیدواری کردند همکاری بیشتری در زمینه های علمی با دانشگاه های ایرانی داشته باشند.

هدیه رادوتا

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.