انواع دوره پادفک کازان [شرایط و هزینه]

پادفک دانشگاه کازان

مدرسه دوره مقدماتی دانشگاه فدرال کازان (KFU Preparatory school) جایی است که دانشجویان بین‌المللی که به قصد تحصیل در دانشگاه کازان یا دیگر دانشگاه های روسیه عازم این کشور می‌شوند، زبان روسی مقدماتی را می‌آموزند تا بتوانند تحصیل و زندگی در روسیه را به خوبی سپری کنند.

از سال 1979 برای دانشجویان خارجی، برنامه های متنوعی جهت آموزش زبان روسی آغاز شد و در سال 2004 در بخش زبان روسی مدرن، برنامه ویژه آموزش پیش دانشگاهی برای دانشحویان بین المللی تدوین شد. تا کنون بیش از 1000 دانشجوی خارجی در دوره پادفک کازان موفق به یادگیری زبان روسی شده اند.

پادفک دانشگاه کازان

پادفک  

اگر هنوز برایتان سوال است دوره پادفک روسیه چیست؟ لازم به ذکر است که دوره فوق به دوره‌ای گفته می‌شود که دانشجویان خارجی که هیچ آشنایی با زبان روسی ندارند برای ادامه تحصیل در دانشگاه های روسیه و سپری کردن زندگی باید سطحی از زبان روسی را بیاموزند تا بتوانند نیازهای خود را برطرف کنند. دوره پادفک روسیه با این هدف تدوین و تدریس می‌شود.

مزایای پادفک دانشگاه فدرال کازان

 1. آمادگی برای تحصیل در دانشگاه‌های روسیه
 2. اجباری بودن داشتن مدرک پادفک برای برخی از دانشگاه‌های مطرح
 3. یادگیری فرهنگ و زبان مردم روسیه
 4. یادگیری یکی از زبان های زنده دنیا
 5. کمک به داشتن ارتباط موفق تر با مردم روسیه و زندگی اجتماعی موفق تر
 6. رفع نیازهای روزمره زندگی
 7. و……

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

مخاطبان پادفک دانشگاه کازان چه کسانی هستند؟

 • همه افرادی که به قصد تحصیل در یکی از مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری یا دوره های دکترای عمومی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و …. به روسیه مهاجرت می‌کنند.
 • افرادی نیز که به دلیل علاقه شخصی و یا برای انجام اموری مانند تجارت و مسافرت و…. تمایل به یادگیری زبان روسی دارند می‌توانند در این دوره را شرکت کنند.

امکانات مدرسه پادفک کازان

مدرسه پادفک کازان در دو ساختمان در مرکز شهر کازان قرار گرفته است. یک ساختمان در خیابان Kremlevskaya 25 و ساختمان دیگر در خیابان Levo-Bulachnaya 34 واقع شده است.

ساختمان اول با امکاناتی از قبیل یک اتاق کامپیوتر، یک آزمایشگاه زیست شناسی و شیمی، یک آزمایشگاه زبان و یک مرکز رسانه مدرن ترکیبی از عملکردهای یک کتابخانه، یک سالن سینما و فضایی برای کار مستقل که در آن رویدادهای متعددی در خارج از کلاس برگزار می شود، تجهیز شده است.

ساختمان دوم نیز دارای تجهیزات صوتی و تصویری، سالن اجتماعات جهت برگزاری رویدادهای فرهنگی مختلف با هدف تقویت دوستی بین اقوام می‌باشد.

ثبت نام پادفک کازان

مدارک لازم جهت ثبت نام پادفک کازان

 • پاسپورت با ترجمه محضری
 • مدرک دیپلم با ترجمه محضری
 • ربز نمرات با ترجمه
 • مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم با ترجمه محضری
 • دو قطعه عکس سایز 4×3

زمان شروع ثبت نام پادفک دانشگاه کازان معمولا اواسط ماه آوریل و و شروع کلاس های این دوره در ماه سپتامبر میباشد.

کلاس ها به صورت ترکیبی (حضوری و آنلاین) برگزار میشود.

هدیه رادوتا

انواع پادفک کازان به همراه شهریه و مدت دوره

پادفک دانشگاه کازان در انواع مختلفی برای متقاضیان برگزار می‌شود به گونه‌ای که نیاز طیف وسیعی از مخاطبان مهاجرت تحصیلی به روسیه را پوشش می‌دهد از این حیث پادفک دانشگاه کازان یکی از کامل‌ترین انواع پادفک روسی در حال برگزاری است. در ادامه به بررسی انواع مختلف پادفک کازان به همراه شهریه و طول دوره می‌پردازیم.

پادفک پیش از کارشناسی (Pre-bachelor)

 • پادفک دوره آموزش اقتصادی: ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی اقتصادی حرفه ای به زبان انگلیسی (سطح زبان روسی – A0، سطح زبان انگلیسی – B1). مدت زمان این دوره 1 ترم تحصیلی است و هزینه آن 117600 روبل است.
 • پادفک پزشکی کازان: ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای زیست پزشکی به زبان انگلیسی (سطح زبان روسی – A0، سطح زبان انگلیسی – B1). مدت زمان این دوره 1 ساله است و هزینه آن 210000 روبل است.
 • پادفک فشرده پزشکی کازان: ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای زیست پزشکی به زبان انگلیسی (سطح زبان روسی – A0، سطح زبان انگلیسی – B1).  مدت دوره 1 ترم است و هزینه آن 135800 روبل است.
 • پادفک حرفه ای کازان: ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانش آموزان پیش از لیسانس (سطح زبان روسی – A0). طول دوره 1.5 ساله است و شهریه آن 254600 روبل است.
 • پادفک سطح A1، A2: ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانش آموزان پیش از لیسانس (سطح زبان روسی – A1، A2). مدت دوره تحصیل 1 ساله است و هزینه آن 195000 روبل است.
 • پادفک آنلاین: ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانش آموزان پیش لیسانس (سطح زبان روسی – A0) (با استفاده از فناوری های آموزش از راه دور). مدت دوره 1 ساله و هزینه 195000 روبل است
 • پادفک آنلاین: ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانش آموزان پیش از لیسانس (سطح زبان روسی – A0). طول دوره 1 ساله و شهریه آن 195000 روبل است.

پادفک پیش از کارشناسی ارشد (Pre-masters)

 • ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانش آموزان پیش از کارشناسی ارشد (سطح زبان روسی – A1، A2). مدت دوره 1 سال و هزینه 195000روبل است.
 • ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانشجویان پیش از کارشناسی ارشد (سطح زبان روسی – A0). طول دوره 1.5 سال و شهریه آن 254600 روبل است.
 • ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانشجویان پیش از کارشناسی ارشد (سطح زبان روسی – A0). طول دوره 1 سال است و هزینه آن 195000 روبل است.
 • ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانش آموزان پیش از کارشناسی ارشد (سطح زبان روسی – A0) (با استفاده از فناوری های آموزش از راه دور). طول دوره 1 سال و شهریه 195000 روبل است.
 • ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانشجویان پیش از کارشناسی ارشد (تسلط به زبان روسی – B1/B2، مهارت زبان انگلیسی – A2). طول دوره 1 ترم است و شهریه آن 106400 روبل است.
 • ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانشجویان پیش از کارآموزی (سطح زبان روسی – A0). مدت زمان دوره 1 سال با پرداخت شهریه 195000روبل است.

پادفک پیش از دکتری (Pre-doctoral)

 • برنامه، ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانشجویان پیش از تحصیلات تکمیلی (سطح زبان روسی – A1، A2). مدت زمان دوره 1 ساله و شهریه آن 195000 روبل است.
 • برنامه، ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانشجویان پیش از تحصیلات تکمیلی (سطح زبان روسی – A0). طول دوره 1 سال و هزینه 195000 روبل است.
 • پادفک آنلاین پیش دکتری کازان: ارائه آموزش برای شهروندان خارجی برای تسلط بر برنامه های آموزشی حرفه ای به زبان روسی، برای دانشجویان پیش از تحصیلات تکمیلی (سطح زبان روسی – A0) (با استفاده از فناوری های آموزش از راه دور). طول مدت دوره 1 سال و شهریه آن 195000 روبل است.

خوابگاه برای متقاضیان پادفک دانشگاه کازان

دانشجویان پادفک دانشگاه کازان می‌توانند در خوابگاهی که دانشگاه در دهکده یونیورسیاد (Universiade Village complex) در نظر گرفته است ساکن شوند. پردیسی مدرن با اتاق های 4 نفره به همراه آشپزخانه و حمام کوچک که امکاناتی برای ورزش های مختلف و زندگی دانشجویی فعال را فراهم می‌کند که موجب می‌شود زندگی آسوده ای برای دانشجویان پادفک کازان به ارمغان بیاید. 

ساکنین این خوابگاه می‌توانند با وسایل حمل و نقل عمومی مختلف مانند اتوبوس، واگن برقی و مترو به محل برگزاری کلاس‌های پادفک کازان در دو ساختمان اصلی واقع در مرکز شهر بروند.

جمع بندی

 

پادفک کازان یکی از بهترین فرصت‌ها برای گذراندن دوره پادفک روسی برای ورود به تحصیل در دانشگاه های روسیه است. در این مقاله کوشیدیم پادفک دانشگاه کازان را به صورت کامل شرح دهیم و انواع پادفک کازان به همراه شهریه و مدت دوره و همچنین خوابگاه آن را بررسی کنیم.

رادوتا بهترین گروه اعزام دانشجو به روسیه در ایران آماده خدمت رسانی در همه ابعاد مهاجرت تحصیلی به روسیه است از این رو در صورتی که به مهاجرت تحصیلی به روسیه به راهنمایی نیاز دارید توصیه اکید می‌کنیم با مشاوران ما در ارتباط باشید و با تکمیل فرم مشاوره رایگان یا تماس با شماره 02188928590  از فرصت مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.