شرایط ثبت نام و پذیرش رشته مهندسی کامپیوتر در روسیه

مهندسی کامپیوتر در روسیه

مهندسی کامپیوتر در روسیه

پیشرفت های گسترده و روند رو به رشد تغییرات دنیای امروز در زمینه تکنولوژی های کامپیوتری و … باعث رشد چشمگیر تقاضای بازار و صنعت به متخصصین ماهر در حوزه های مهندسی کامپیوتر شده است به طوری که طبق پیش بینی های به عمل آمده توسط صاحب نظران، بسیاری از مشاغل در آینده ای نه چندان دور از دور رقابت و عرصه زندگی حذف می شوند و جای خود را به مشاغلی جدیدی خواهند داد.

برای گرفتن پذیرش و تحصیل مهندسی در بهترین دانشگاه های روسیه با مشاوران رادوتا تماس بگیرید.

تحصیل مهندسی کامپیوتر در روسیه فرصتی فوق العاده برای کسب دانش و مهارت جهت تضمین داشتن آینده شغلی و زندگی موفق است. فعالیت دانشگاه های معتبر و بهره مندی از اساتید بزرگ و به کارگیری دانش روز جهان موجب شده است مهاجرت تحصیلی برای تحصیل مهندسی کامپیوتر در روسیه انتخابی درست و آینده دار باشد. در این مقاله به بررسی رشته مهندسی کامپیوتر در روسیه می پردازیم.

مزایای تحصیل مهندسی کامپیوتر در روسیه

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

 

ساختار رشته مهندسی کامپیوتر روسیه

مهندسی کامپیوتر در روسیه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری برای تحصیل دانشجویان عرضه می‌گردد. دانشجویان می‌توانند به صورت تمام وقت یا پاره وقت در کورس های حضوری یا آنلاین وارد دانشگاه شوند. مدت زمان تحصیل مهندسی کامپیوتر در روسیه در مقطع کارشناسی 4 سال، کارشناسی ارشد 2 سال و مقطع دکتری تقریبا 5 سال است.

شرایط تحصیل مهندسی کامپیوتر در روسیه

برای شروع تحصیل مهندسی کامپیوتر در روسیه ، دانشگاه ها از طریق آزمون ورودی و یا پذیرش بدون کنکور و براساس بررسی رزومه تحصیلی، دانشجویان را وارد کورس اصلی می‌کنند. علاوه بر روش های فوق بورسیه تحصیلی روسیه راهی دیگر برای ورود به رشته تحصیلی مهندسی کامپیوتر در روسیه است.

متقاضیان تحصیل مهندسی کامپیوتر در روسیه پیش از ورود به دانشگاه می بایست کلاس های آمادگی پیش از ورود به دانشگاه به نام کلاس های پادفک روسی را سپری کنند. پس از کلاس های پادفک، دانشجویان می‌توانند برای ورود به کورس اصلی دانشگاه اقدام کنند.

هدیه رادوتا

خوابگاه

دانشجویان مشغول به تحصیل مهندسی کامپیوتر در روسیه می توانند برای اقامت روسیه از خوابگاه دانشگاه مقصد خود استفاده کنند. اکثریت دانشگاه های روسیه امکان استفاده از خوابگاه دانشگاه را برای دانشجویان بین المللی خود فراهم کرده اند با این حال امکان اجاره آپارتمان در روسیه نیز برای دانشجویان بین المللی فراهم است البته هزینه اجاره منزل شخصی در روسیه بسیار گران‌تر از خوابگاه دانشگاه است. در صورتی که دانشجویان رادوتا از خوابگاه دانشگاه رضایت نداشته و توان پرداخت اجاره آپارتمان را نداشته باشند، می توانند با استفاده از تخفیف ویژه دانشجویان رادوتا در هتل های طرف قرارداد رادوتا در روسیه ساکن شوند.

شهریه تحصیل رشته مهندسی کامپیوتر در روسیه

دانشگاه های روسیه برای رشته مهندسی کامپیوتر در روسیه شهریه‌های متفاوتی را در نظر گرفته اند با این حال شهریه رشته کامپیوتر در روسیه را به صورت تقریبی 2600 دلار سالانه می توان تخمین زد.

جمع بندی

در این مقاله تحصیل رشته مهندسی کامپیوتر در روسیه را بررسی کردیم و مزایا، شرایط پذیرش ،خوابگاه و شهریه را بیان کردیم. اگر شما هم از متقاضیان تحصیل در رشته پرطرفدار مهندسی کامپیوتر در روسیه هستید، رادوتا مؤسسه مورد اعتماد مهاجرت تحصیلی به روسیه، شما را در این مسیر همراهی می‌کند کافی است از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت، ازکارشناسان مهاجرتی رادوتا مشاوره بگیرید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.