شرایط تحصیل داروسازی لومونوسوف 2023

داروسازی لومونوسوف مسکو

داروسازی لومونوسوف

داروسازی یکی دیگر از رشته های پر تقاضا در بین رشته های علوم تجربی، پزشکی و درمان است. داروسازی لومونوسف مسکو بدون شک یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت تحصیلی داروسازی به روسیه است. دانشگاه لومونسف مسکو روسیه به عنوان بهترین دانشگاه روسیه با رتبه 74 جهانی QS را شاید بتوان بهترین گزینه برای مهاجرت تحصیلی به روسیه دانست. به واسطه حضور دانشگاه لومونسف در شهر مسکو، زندگی دانشجویی در مسکو جذابیت های زیادی را به همراه خواهد داشت.

پادفک

اگر قصد تحصیل پزشکی لومونسف ، داروسازی لومونوسف یا هر رشته و دانشگاه دیگری در روسیه را دارید ملزم به گذراندن دوره پادفک روسی هستید. پادفک دوره ای جهت آموزش و افزایش تسلط و مهارت زبان روسی می باشد. در این دوره ضمن آموزش زبان روسی، دروس زیست شناسی و شیمی نیز که از پیشنیاز های آموزشی است، به متقاضیان آموزش داده می شود تا هم برای تحصیل در کورس های زبان روسی و هم آزمون مدرک A2 زبان روسی آماده و مسلط شوند.

پادفک لومونوسف یکی از گزینه های مناسب برای گذراندن دوره پادفک است. در کنار این دوره، پادفک هایی عالی همچون پادفک پوشکین ، پادفک سنت پترزبورگ، پادفک رودن و …..نیز دیگر گزینه های مناسب پیش روی متقاضیان است. بدون شک انتخاب پادفک مناسب مزیت های بزرگی همچون کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت یادگیری و … به دنبال دارد، از این رو توصیه اکید ما به داوطلبین، استفاده از جلسه مشاوره رایگان رادوتا است. کارشناسان ما با توجه به شرایط شما، بهترین دوره ها را به شما پیشنهاد می دهند تا با دقت بیشتری بتوانید دوره مناسب را انتخاب کنید.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

آزمون ورودی داروسازی لومونوسوف

دانشگاه لومونوسف مسکو برای پذیرش دانشجویان خود در رشته داروسازی هر ساله اقدام به برگزاری آزمون و پذیرش بر اساس نمره قبولی آزمون می کند.

ساختار تحصیل داروسازی لومونوسوف مسکو

داروسازی لومونوسف به مدت 6 سال طول می کشد. این دوره به زبان روسی تدریس می شود و لومونوسف هیچ دوره پزشکی و داروسازی به زبان انگلیسی ارائه نمی کند.

زمان ثبت نام و پذیرش رشته داروسازی لومونوسف

دانش آموزان و متقاضیان تحصیل در داروسازی دانشگاه لومونوسف باید از 15 ژوئن تا 10 ژوئیه هر سال درخواست خود برای شرکت در آزمون ورودی داروسازی دانشگاه لومونوسف به دانشگاه ارائه دهند.

تاریخ و نحوه برگزاری آزمون ورودی داروسازی لومونوسف

کنکور داروسازی لومونوسف یا همان آزمون ورودی دانشگاه در چند گروه مختلف در ژوئن و جولای (معادل خرداد و تیر) هرسال برگزار می گردد. امتحان ورودی داروسازی لومونسف به صورت آنلاین در قالب پلتفرم زوم و سایر برنامه های مشابه برگزار می شود.

هدیه رادوتا

شهریه داروسازی لومونوسوف 2023

هزینه تحصیل داروسازی لومونسف مسکو به صورت سالیانه و به مبلغ  454900 روبل است. این مبلغ به حساب دانشگاه واریز میگردد و فقط شهریه تحصیل رشته مربوطه است و سایر هزینه ها را دربر نمی‌گیرد.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی رشته داروسازی لومونوسف روسیه پرداختیم و شرایط تحصیل، آزمون ورودی، زمان برگزاری و شهریه داروسازی لومونوسف را بررسی کردیم. فرآیند مهاجرت تحصیلی با توجه به اهمیت آن ریزه کاری هایی خواهد داشت که نیازمند دانش و تجربه برای انجام کار است کارشناسان تخصصی رادوتا بهترین مرجع برای پاسخ پرسش های شما در این زمینه هستند از این رو از یک جلسه مشاوره رایگان مؤسسه مهاجرت تحصیلی روسیه رادوتا نهایت ببره را ببرید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.