شرایط تحصیل پزشکی لومونوسوف 2023

پزشکی لومونوسوف مسکو

دانشگاه لومونوسوف مسکو روسیه، دانشگاه یکه تاز روسی، بدون شک بهترین مقصد برای تحصیل پزشکی در روسیه است. دانشگاهی با رتبه 74 جهانی QS، سالانه پذیرای دانشجویان روسی و بین المللی زیادی است. تجربه تحصیل در دانشگاه لومونوسف و زندگی دانشجویی در مسکو فرصتی بسیار عالی است تا دانش آموزان ایرانی در یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت تحصیل کنند. در این مقاله رشته پزشکی دانشگاه لومونسف را بررسی می کنیم.

پادفک

دوره پادفک روسی ، دوره ای بسیار اثربخش است برای دانشجویان خارجی و بین المللی که قصد تحصیل در روسیه را دارند. در این دوره که با هدف آموزش زبان روسی به دانشجویان غیرروسی برگزار می گردد، دروس زیست و شیمی نیز در کنار زبان روسی آموزش داده می شود. در کنار پادفک پوشکین، پادفک سنت پترزبورگ (پادفک های رادوتا)، پادفک دانشگاه لومونوسف نیز یکی از راه های شرکت در کلاس های پادفک است.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

آزمون ورودی پزشکی لومونوسوف

دانش آموزان برای اخذ پذیرش و ثبت نام در پزشکی لومونوسوف ملزم به شرکت در آزمون ورودی هستند. برنامه های آموزشی این دانشگاه با هدف توسعه، یک چشم انداز حرفه ای گسترده از یک متخصص، مهارت های تحلیلی، فعالیت های تحقیقاتی و جستجوی اطلاعات علمی پزشکی ارائه می گردد. به دنبال این آموزش های بالینی، یک متخصص، رفتار پزشکی و پایه های تفکر بالینی و همچنین مهارت هایی را به دست می آورد که از الگوریتم های فعالیت های پزشکی برای ارائه مراقبت پزشکی در شرایط اضطراری و تهدید کننده زندگی، برای پیشگیری، تشخیص ، درمان و توانبخشی استفاده کند.

پزشکی لومونوسوف

ساختار تحصیل پزشکی لومونوسوف مسکو

پزشکی لومونوسوف روسیه 7 سال به طول می انجامد، فرم تحصیلی به صورت تمام وقت و تنها به زبان روسی آموزش داده می شود.

هدیه رادوتا

زمان ثبت نام و پذیرش رشته پزشکی لومونوسف

متقاضیان تحصیل پزشکی در دانشگاه بزرگ لومونوسوف روسیه درخواست های خود را از 15 ژوئن تا 10 ژوئیه برای دانشگاه ارسال می کنند و در این زمان فرصت دارند تا در آزمون ورودی ثبت نام کنند.

تاریخ و نحوه برگزاری آزمون ورودی پزشکی لومونوسف

آزمون ورودی و یا همان کنکور پزشکی دانشگاه لومونوسف در خرداد و تیر برای گروه های مختلف برگزار می شود. امتحانات ورودی به صورت آنلاین در بستر پتلفرم زوم یا موارد مشابه انجام می گیرد.

هزینه پزشکی لومونوسوف 2023

شهریه پزشکی لومونسف مسکو  510980 روبل سالیانه است که دانشجویان باید به دانشگاه بپردازند.

جمع بندی

تبدیل شدن به یک پزشک حاذق نیازمند کسب مهارت و دانش لازم از مراکز علمی، آموزشی قوی است. خواندن پزشکی در روسیه و دانشگاه لومونوسوف به عنوان برترین دانشگاه این کشور یکی از بهترین فرصت ها برای تبدیل شدن به یک پزشک توانمند است. در این مقاله به بررسی پزشکی لومونسف روسیه پرداختیم و شرایط و شهریه و ….. را عنوان کردیم.در صورتی که هنوز به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید حتما با مشاورین متخصص مهاجرت تحصیلی رادوتا در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.