شرایط تحصیل داروسازی دانشگاه رودن 2023

داروسازی دانشگاه رودن مسکو

تحصیل داروسازی در روسیه یکی از بهترین انتخاب ها برای علاقه مندان تحصیل در خارج از کشور به شمار می‌آید. روسیه که همواره از پیشگامان عرصه پزشکی و درمانی بوده در ماجرای کویید 19 نیز جزو اولین کشورهای سازنده واکسن کرونا بود. پزشکی خواندن در روسیه  یا تحصیل دندان پزشکی در روسیه برای متقاضیان ایرانی که قصد بازگشت به کشور را دارند باید در یک دانشگاه مورد تأیید وزارت بهداشت ایران انجام پذیرد.

 دانشگاه دوستی ملل رودن یکی از بهترین دانشگاه‌های روسیه برای تحصیلات حوزه پزشکی و درمان به شمار می‌رود. دانشگاه رودن که یکی از 10 دانشگاه برتر روسیه است از مقاصد محبوب دانش آموزان ایرانی برای تحصیل است. در این مقاله به بررسی رشته داروسازی دانشگاه رودن می پردازیم.

داروسازی دانشگاه رودن مسکو

پادفک

دوره پادفک روسیه از الزامات و پیش نیاز هایی است که متقاضیان دانشگاه رودن باید سپری کرده باشند و مدرک معتبر پادفک را از مراکز معتبر روسیه داشته باشند. پادفک پوشکین ، پادفک سن پترزبورگ و پادفک رودن از جمله دوره های پادفک معتبر به حساب می آیند که مورد قبول دانشگاه‌های روسیه هستند. در دوره پادفک، دروس زبان روسی، زیست و شیمی آموزش داده می‌شود و در این مدت دانش آموزان برای ورود به کورس اصلی آماده می شوند.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

آزمون ورودی داروسازي دانشگاه رودن

دانشگاه رودن از جمله دانشگاه هایی است در برخی از سال‌ ها برای پذیرش دانشجو، آزمون ورودی برگزار نمی کند و بر اساس سوابق تحصیلی، دانشجویان خود را برمی‌گزیند. برای کسب اطلاع از نحوه پذیرش و ثبت نام در کورس اصلی داروسازی دانشگاه رودن حتماً با شماره 02188928590 تماس بگیرید تا کارشناسان متخصص رادوتا شما را راهنمایی کنند.

ساختار تحصیل داروسازي دانشگاه رودن مسکو

تحصیل داروسازی در دانشگاه رودن همانند سایر دانشگاه های روسیه 5 سال به طول می انجامد. آموزش حرفه ای شامل مطالعه دروسی مانند “فارماکولوژی”، “فارماکولوژی بالینی”، “شیمی دارویی”، “فناوری دارویی”، “بیوتکنولوژی”، “فارماکوگنوزی”، “مدیریت و اقتصاد داروسازی” است علاوه بر برنامه های فوق برخی دروس انتخابی نیز ارائه می گردد که می توان به دروس فارماکونومیک، عملکرد خوب دارویی، اصطلاحات دارویی، روش های ابزاری آنالیز دارویی اشاره کرد.

هدیه رادوتا

هزینه داروسازي دانشگاه رودن 2023

شهریه تحصیل داروسازی رودن برای دانشجویان بین المللی این دانشگاه به صورت سالیانه 5300 دلار یا معادل آن 5100 یورو می‌باشد.

شهریه داروسازی دانشگاه رودن مسکو

جمع بندی

داروسازی به جرأت یکی از پرطرفدار ترین رشته های تحصیلی در بین داوطلبین آموزش در حوزه درمان به حساب می آید و شاید بعد از پزشکی و دندانپزشکی در جایگاه سوم این رده بندی باشد از این رو همانند دیگر رشته های فوق، مسیر رسیدن به داروسازی از طریق کنکور سراسری برای بسیاری از افراد سخت می‌شود بنابراین تحصیل داروسازی در خارج از کشور یکی از گزینه های مناسب برای رسیدن به این هدف است.

کشور روسیه باتوجه به وجود دانشگاه های برتر جهانی و شرایط آسان برای تحصیل یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب کشور مقصد است. در میان دانشگاه های روسیه، دانشگاه دوستی ملل مسکو را شاید جزو 5 انتخاب برتر برای تحصیل داروسازی باید به حساب آورد. در این مقاله به بررسی تحصیل داروسازی رودن پرداختیم و ساختار و شهریه این رشته دانشگاه را شرح دادیم.

شرکت مهاجرتی رادوتا به عنوان برترین مؤسسه در زمینه اعزام دانشجو به کشور روسیه به خوبی می تواند پل رسیدن شما به داروسازی دانشگاه رودن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.