دانشگاه ام گ ری (MGRI) روسیه

دانشگاه ام گری روسیه

دانشگاه ام گری روسیه

دانشگاه دولتی روسیه برای اکتشافات زمین شناسی در سال 1918 دایر گردید. این دانشگاه در زمینه‌ اکتشافات زمین شناسی از قدیمی ترین دانشگاه‌های جهان و همچنین دانشگاه‌‌های پیشرو در روسیه به حساب می‌آید که در حوزه زمین شناسی کاربردی، آموزش می‌دهد. دانشگاه ام گری روسیه در مدت زمان 100ساله فعالیت خود بیش از 40000 متخصص را آموزش داده است این دانشگاه در زمینه تشکیل یک استاندارد آموزشی واحد در زمین شناسی کاربردی و فناوری اکتشافات زمین شناسی پیشقدم بوده است و هماهنگ کننده 30 دانشگاه و بخش‌های زمین شناسی روسیه به حساب می‌آید. امروزه بیش از 1500 دانشجوی بین‌المللی از 70 کشور دنیا در این دانشگاه مشغول به تحصیل می‌باشند.

رنکینگ دانشگاه MGRI

سال 2022، سال مهمی برای دانشگاه دولتی اکتشاف زمین شناسی روسیه به نام سرگو ارجونیکیدزه یا همان دانشگاه ام گری به حساب می‌آید. در این سال، دانشگاه وارد معتبرترین و بزرگ ترین رتبه بندی بین المللی موسسات آموزش عالی در کشورهای در حال توسعه اروپای شرقی و آسیای مرکزی یعنی رتبه بندی دانشگاهی QS شد و توانست خود را در رتبه 251-300 جای دهد.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

دانشکده های دانشگاه ام گ ری روسیه

  • دانشکده اکتشافات زمین شناسی
  • دانشکده هیدروژئولوژی
  • دانشکده مهندسی، اکتشاف و معدن
  • دانشکده زمین شناسی و ژئوفیزیک نفت و گاز
  • دانشکده اقتصاد و مدیریت
  • دانشکده محیط زیست

شهریه دانشگاه ام گری MGRI

 

خوابگاه دانشگاه ام گری روسیه

دانشگاه MGRI روسیه برای اقامت دانشجویان خود، بلوک‌هایی با 2 اتاق راحت که معمولا هر اتاق 2 یا 3 تخته می‌باشد، در نظر گرفته است و هر اتاق حمام و توالت اختصاصی خود را دارد. در هر طبقه یک آشپزخانه مجزا وجود دارد. وسایل مورد نیاز در هر اتاق مانند تخت، کمد، میز پاتختی، میز مطالعه، صندلی و…به دانشجویان ساکن خوابگاه ارائه می‌گردد.

هدیه رادوتا

شهریه دانشگاه ام گری روسیه 2023

جمع بندی

در این مقاله به معرفی دانشگاه ام گری (MGRI) روسیه پرداختیم و خوابگاه و میزان شهریه رشته‌های مختلف این دانشگاه را بررسی کردیم. تحصیل در خارج از کشور دارای پیش شرط‌هایی است که اطلاع و عمل به آن‌ها موجب درست انجام شدن امور و پیشبرد اهداف مورد نظر می‌شود. مؤسسه رادواتا با تجربه چندین ساله و خوش‌نامی در امر مهاجرت تحصیلی به روسیه ، پذیرش قطعی و تضمینی در دانشگاه‌های معتبر را برای متقاضیان تحصیل در روسیه به ارمغان می‌آورد برای اطلاع از چگونگی انجام امور حتماً با کارشناسان مؤسسه رادوتا تماس حاصل کنید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.