جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی به منظور گسترش همکاری های بین المللی در تاریخ 12 مرداد 1401 (3 آگوست 2022) در محل شرکت رادوتا برگزار گردید.

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

در این جلسه که به دعوت شرکت رادوتا از دانشگاه سینرژی روسیه به عمل آمده بود، خانم آناستازیا شانشینا (Anastasia Shanshina) مدیر اجرایی امور بین الملل دانشگاه سینرژی و خانم یانا اوسیوا (Yana Oseyeva) مدیر توسعه امور بین الملل دانشگاه سینرژی به عنوان نمایندگان دانشگاه سینرژی و تعدادی از مؤسسات که به واسطه شرکت رادوتا با دانشگاه سینرژی همکاری دارند، حضور داشتند.

در ابتدای جلسه آقای نوید اسکندری رئیس هیئت مدیره رادوتا، ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه مروری بر همکاری های پیشین شرکت رادوتا با دانشگاه سینرژی داشتند و از گسترش همکاری های مشترک با این دانشگاه شناخته شده روسی در آینده خبر دادند.

در ادامه جلسه خانم لیلا خانی مدیرعامل مجموعه رادوتا، ضمن خوش آمد گویی به مهمانان حاضر در جلسه و آرزوی داشتن سفری خوب برای هیئت روسی، از همکاری و مساعدت های این دانشگاه با دانشجویان ایرانی قدرانی کردند. همچنین در ادامه ، خواهان امتیازاتی از قبیل اعطای بورسیه تحصیلی، اسکالرشیپ و تخفیف در ثبت‌ نام و شهریه، برای دانشجویان اعزامی از طریق رادوتا شدند.

همچنین ایشان با اشاره به روابط مثبت دو کشور ایران و روسیه و گسترش این همکاری ها در طی سال های اخیر، تداوم همکاری های رادوتا و سینرژی را نیز در ادامه این روابط قلمداد کردند. ایشان با ذکر توانمندی ها، پتانسیل، هوش و پشتکار دانشجویان ایرانی در عرصه های علمی پژوهشی ، بر خواسته های فوق یعنی بورسیه تحصیلی، اسکالرشیپ و تخفیف در ثبت‌ نام و شهریه تأکید کردند.

خانم خانی در پایان صحبت های خود ابراز امیدواری کردند که با اضافه شدن دانشگاه سینرژی به لیست دانشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت ایران در روسیه، استقبال از این دانشگاه بیش از پیش خواهد بود.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

در بخش دیگری از این جلسه آقای امیرحسین بابایی مدیرعامل انجمن و اتحادیه جهانی دانشجویان که به صورت آنلاین از روسیه در این جلسه حاضر بودند، نیز به ایراد سخن پرداختند. ایشان هم ضمن قدرانی از همکاری ها و مساعدت های امور بین الملل دانشگاه سینرژی با دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل، بر تداوم و گسترش این همکاری ها تأکید داشتند و خاطر نشان کردند با توجه به پیشینه موفق دانشگاه سینرژی روسیه و جایگاه بین المللی موفق این دانشگاه قطعاً در آینده نزدیک شاهد حضور دانشگاه سینرژی در لیست دانشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت ایران در روسیه خواهیم بود.

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

خانم شانشینا و اوسیوا نیز به نمایندگی از دانشگاه سینرژی ضمن تشکر از مهمان نوازی ایرانیان و شرکت رادوتا به خاطر دعوت این دانشگاه به ایران ، دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در روسیه را باهوش و جویای علم خوانده و با اعلام رضایت از توانایی های علمی و پژوهشی ایشان، خواهان تعاملات بیشتر با طرف ایرانی شدند.

همچنین در ادامه با اشاره به دفاتر و شعبات دانشگاه سینرژی در نیویورک، دوبی، بلگراد و…. ابراز امیدواری داشتند که با توجه به استقبال چشمگیر دانشجویان ایرانی از دوره پادفک دانشگاه سینرژی به زودی دفتر مشترک دانشگاه سینرژی و شرکت رادوتا در ایران دایر گردد، ایشان افتتاح این دفتر مشترک را شروع فصل جدیدی از همکاری های دانشگاه سینرژی و مؤسسه رادوتا دانسته و آینده درخشانی برای این همکاری ها متصور شدند.

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

در ادامه جلسه، مؤسسات همکار با شرکت رادوتا نیز، پس از تشکر بابت فرصت پیش آمده و برگزاری این جلسه، سوالات و درخواست های خود را عنوان کردند.

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

در بخش پایانی این نشست، فرصتی فراهم گردید تا خانواده های دانش آموزان متقاضی مهاجرت دیداری مستقیم با خانم شانشینا و خانم اوسیوا داشته باشند و سؤالات خود را از ایشان بپرسند. همچنین لازم به ذکر است طبق وعده پیشین شرکت رادوتا مبنی بر تخفیف در ثبت نام دوره پادفک در روز جلسه با دانشگاه سینرژی، به دانش آموزان حاضر در این روز تخفیفاتی برای شرکت در دوره پادفک داده شد.

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی   دیدار صمیمانه مسئولان دانشگاه سینرژی با خانواده دانش آموزان متقاضی مهاجرت در حاشیه جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی               

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

در انتها نیز هدایایی به رسم یادبود به مهمانان روسی اهدا گردید.

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

جلسه مشترک رادوتا و دانشگاه سینرژی

هدیه رادوتا

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.