شرایط تحصیل داروسازی پیراگوف 2023

داروسازی پیراگوف مسکو

داروسازی پیراگوف

رشته داروسازی در روسیه در کنار رشته های پزشکی و دندانپزشکی از جمله رشته های پرطرفدار در حوزه درمان و پزشکی به حساب می‌آید و سالانه داوطلبین زیادی از ایران با هدف تحصیل در این رشته از طریق مهاجرت تحصیلی به روسیه می روند. دانشگاه پیروگوا روسیه یکی از مقاصد تحصیلی ایرانیان در این رشته است. علاوه بر این رشته، برای تحصیل پزشکی در روسیه و یا دندانپزشکی نیز می توان در این دانشگاه تحصیل کرد به همین منظور مطالعه مقالات پزشکی پیراگوف و دندانپزشکی پیراگوف را نیز به علاقه مندان توصیه می شود در ادامه این مقاله به بررسی کامل رشته داروسازی پیروگووا، شرایط تحصیل، پذیرش و ثبت نام آن می پردازیم.

پادفک

پادفک ، واژه‌ای آشنا برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به روسیه است. دوره ای که جهت آمادگی برای تحصیل و زندگی در روسیه تدارک دیده شده است و در آن به دانش آموزان و دانشجویان خارجی، زبان روسی و دروس مرتبط با رشته تحصیلی مورد نظر آموزش داده می شود. شرکت در کلاس های پادفک از چند جهت حائز اهمیت است. برخی از دانشگاه های روسیه شرط پذیرش دانشجو را داشتن مدرک پادفک معتبر اعلام کرده اند. 

دوره های پادفکی که درایران به صورت انحصاری توسط رادوتا ارائه می گردد این مزیت را دارد که در پایان دوره به دانشجویان مدرک زبان روسی A2 بدون آزمون زبان داده می شود. لازم به ذکر است وزارت بهداشت ایران برای ارزشیابی و تایید مدارک تحصیلی دانشجویانی که در روسیه تحصیل کرده اند داشتن مدرک A2 زبان روسی الزامی کرده است. علاوه بر این، شرکت در کلاس های پادفک موجب آشنایی بیشتر دانشجویان با فرهنگ و زبان روسیه می شود.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

آزمون ورودی داروسازی پیراگوف

دانشجویان برای ورود به رشته داروسازی پیراگوف ملزم به شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه و کسب نمره قبولی در آن هستند. مواد درسی آزمون ورودی داروسازی پیروگوا برای دوره آموزشی به زبان روسی شامل دروس شیمی، زیست شناسی، زبان روسی است.

پذریش بدون آزمون داروسازی پیراگوف

نفوذ و ارتباطات عمیق رادوتا با مراکز علمی روسیه و همچون دانشگاه پیراگوف گسترده است. به موجب رایزنی ها و تعاملات رادوتا به عنوان شرکت مهاجرت تحصیلی به روسیه با دانشگاه پیراگوف، شرایط برای دانش آموزان رادوتا فراهم شده است تا بدون شرکت درآزمون ورودی و پس از سپری کردن دوره پادفک مستقیما وارد کورس اصلی دانشگاه شده و تحصیلات داروسازی در دانشگاه پیراگوف را شروع کنند.

هدیه رادوتا

ساختار تحصیل داروسازی پیراگوف مسکو

تحصیلات داروسازی در دانشگاه پیروگوف روسیه همانند سایر دانشگاه های این کشور 5 سال است. آموزش این رشته به زبان روسی انجام می شود و فرم تحصیل آن به صورت تمام وقت است. 

برنامه آموزشی داروسازی پیراگوف شامل مجموعه ای از رشته های علمی و عملی است که به بررسی مشکلات ایجاد داروهای ایمن، نگهداری، تولید و ساخت آنها و همچنین مکانیسم های فروش و ارزیابی بازار دارویی می پردازد. از سال اول، دانشجوی داروسازی پیروگووا در محیطی حرفه ای غوطه ور می شود که در آن اساتید دانشگاه و متخصصان حرفه ای تجارت دارو فرصتی را برای توسعه و بهبود شایستگی های حرفه ای در آینده فراهم می کنند.

 

موضوعات ویژه ای مانند: مدیریت و اقتصاد داروسازی، فناوری دارویی، فارماکوگنوزی، علم کالاهای پزشکی و دارویی، سیستم مدیریت کیفیت برای توسعه دارویی و تولید دارو، سیستم مدیریت کیفیت در سازمان داروسازی در برنامه آموزشی داروسازی پیراگوف مطالعه می شود.

سخنرانی ها، سمینارها، کلاس های آزمایشگاهی و عملی در کلاس های مجهز دانشگاه پیروگووا برگزار می شود. دپارتمان داروسازی دارای آزمایشگاه های فناورانه و تحلیلی، امکانات تولید دارو و توسعه فناوری های دارویی می باشد. کلاس های تخصصی با استفاده از روش های شبیه سازی برگزار می شود، کار در کلاس تا حد امکان به شرایط داروساز در سازمان داروسازی نزدیک است.

شهریه داروسازی پیراگوف 2023

شهریه تحصیل داروسازی پیراگوف برای دانشجویان این دانشگاه به صورت سالانه و به مبلغ 350 هزار روبل است که باید به دانشگاه پرداخته شود.

جمع بندی

در این مقاله به معرفی و بررسی کامل و مفصل رشته داروسازی دانشگاه پیراگوف روسیه پرداختیم و شرایط پذیرش، ثبت نام و هزینه تحصیل در این رشته بیان کردیم. رادوتا به عنوان برترین مؤسسه مهاجرت تحصیلی به روسیه بهترین مشاور و راهنمای شما در مسیر مهاجرت تحصیلی شما خواهد بود از این رو توصیه می کنیم فرصت یک جلسه مشاوره رایگان خود را از دست ندهید و با شماره تماس مؤسسه 02188928590 تماس حاصل کنید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.