شرایط تحصیل پزشکی پیراگوف 2024

پزشکی پیراگوف (پیراگوا) مسکو

دانشگاه پزشکی پیروگوا روسیه یکی از بهترین و معروف ترین دانشگاه های روسیه درحوزه تحصیل پزشکی در روسیه است. سطح بالای تدریس اساتید و کیفیت بسیار عالی آموزش در این دانشگاه هرساله دانشجویان زیادی را با هدف پرورش پزشکان آینده جامعه، جذب می کند در این بین دانشجویان ایرانی در بین دانشجویان خارجی سهم قابل توجهی را دارند. در این نوشته به سراغ بررسی رشته پزشکی دانشگاه پیراگوف می رویم. همچنین دانشجویان زیادی برای دندانپزشکی خواندن در روسیه به سراغ ثبت نام دندانپزشکی پیروگوا می روند.

پادفک

دوره پیش از ورود به دانشگاه (دوره پری مدیکال روسیه) را که به منظور ایجاد آمادگی و تسلط به زبان روسی برگزار می‌گردد، دوره پادفک می‌گویند. دوره پادفک فرصتی است تا دانش آموزان و دانشجویان غیر روسی که قصد تحصیل در روسیه را دارند خود را برای این امر آماده کنند. مراکز برگزاری پادفک پس از پایان دوره به داوطلبین، مدرک پادفک را ارائه می‌دهند که این مدرک برای ورود به برخی دانشگاه های روسیه الزامی و اجباری است. جدای از بحث الزام مدرک پادفک برای ورود به دانشگاه، ضرورت و اهمیت این دوره برای کسب مدرک زبان روسی A2 است.

 برخی دوره ها مانند دوره پادفک پوشکین ، دوره پادفک سنت پترزبورگ که به صورت انحصاری توسط رادوتا ارائه می‌گردد، بدون آزمون، مدرک زبان A2 را به دانشجویان ارائه می‌دهد که داشتن این مدرک برای ارزیابی مداراک تحصیلی توسط وزارت بهداشت ایران الزامی و اجباری است. لازم به ذکر است دانش آموزان می‌توانند در کلاس های پادفک پیروگوا شرکت کنند.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

آزمون ورودی پزشکی پیراگوف (پیراگوا)

دانش آموزان برای تحصیل پزشکی پیراگوف نیازمند شرکت در آزمون ورودی پزشکی دانشگاه پیراگوف هستند. امتحان ورودی برای دو رشته پزشکی پیراگوا به زبان روسی و پزشکی پیراگوا به زبان انگلیسی شامل موارد زیر است؛

  • مواد آزمون ورودی پزشکی پیراگوا به زبان انگلیسی : شیمی، زیست شناسی
  • مواد آزمون ورودی پزشکی پیراگوا به زبان روسی : شیمی، زیست شناسی، زبان روسی

پزشکی پیراگوف روسیه

پذیرش بدون آزمون پزشکی پیراگوف (پیراگوا)

مؤسسه مهاجرت تحصیلی به روسیه رادوتا به واسطه نفوذ و ارتباط عمیق و گسترده خود با دانشگاه پیراگوف توانسته امتیاز ثبت نام بدون آزمون دانشجو در این دانشگاه بسیار قوی و باکیفیت آموزش پزشکی در روسیه را به دست آورد ، از این رو متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی در روسیه می توانند برای تحصیل پزشکی پیرگووا حساب ویژه ای بر روی رادوتا، اعتبار و توانمندی آن باز کنند. کافی است با پس از دریافت مشاوره های لازم و اراسال مدارک برای مؤسسه کلاس های پادفک خود را شروع کنند و پس از پایان دوره پادفک وارد کورس اصلی شوند.

هدیه رادوتا

ساختار تحصیل پزشکی پیراگوف مسکو

پزشکی دانشگاه پیروگوف هماند سایر دانشگاه های روسیه 6 سال است. دوره پزشکی عمومی پیروگوا به صورت تمام وقت و به 2 زبان روسی و انگلیسی ارائه می گردد، در آموزش پزشکی به زبان انگلیسی پیراگوف دو سال اول تحصیل به زبان انگلیسی است و پس از آن آموزش به زبان روسی ادامه پیدا می کند.

 در این مدت دانشجویان و پزشکان آینده در رشته های بالینی و بنیادی پزشکی و همچنین دروس علوم انسانی و طبیعی را مطالعه می‌کنند نحوه تشخیص بیماری های مختلف را فرا می گیرند همچنین مراقبت های پزشکی برنامه ریزی و اورژانسی را به موقع ارائه می دهند در کنار آن اقدامات توانبخشی و پیشگیرانه را  در مراکز درمانی و بیمارستانی انجام می دهند.

شهریه پزشکی پیراگوف 2024

هزینه تحصیل پزشکی پیروگوا در سال 2024 میلادی برای آموزش به زبان های روسی و انگلیسی به صورت سالانه 750 هزار روبل است.

جمع بندی

هدف و آرزوی پزشک شدن اتفاق بسیار جذابی است که ممکن است تمام زندگی علاقه مند به این اتفاق را دربرگیرد. در این مقاله به سراغ معرفی تحصیل پزشکی در دانشگاه پیراگوف روسیه رفتیم و شرایط و شهریه تحصیل در این رشته را بیان کردیم. مؤسسه رادوتا با سوابق درخشان خود دراین زمینه تنها مرکزی است که می‌تواند شما را به اهدافتان برساند ، قدم اول تماس با مؤسسه و دریافت نوبت مشاوره رایگان است.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.