شرایط تحصیل دندانپزشکی پیراگوف (پیراگوا) 2024

دندانپزشکی پیراگوف (پیراگوا) مسکو

تحصیل دندانپزشکی روسیه، دانش آموزان بسیار زیادی را به سمت دانشگاه پزشکی پیراگوف روسیه سوق می‌‎دهد. دانشگاهی با دانش و اعتبار بسیار بالا که مقصد بسیار جذابی برای دانش آموزان ایرانی مشتاق مهاجرت تحصیلی به روسیه می باشد. علاوه بر ایران، از سایر کشورهای دنیا، هر ساله دانشجویان زیادی به قصد تحصیل در یکی از رشته های درمانی دانشگاه پیروگوا به این دانشگاه وارد می شود. با توجه به اهمیت و استقبال دانش آموزان ایرانی از دندانپزشکی پیراگوف به سراغ معرفی و بیان شرایط تحصیل دندان پزشکی پیراگوف رفتیم. علاوه بر این، رشته های پزشکی پیراگوف و داروسازی پیراگوف از دیگر مقاصد تحصیلی برای دانشجویان ایرانی به شمار می روند.

پادفک دانشگاه پیراگوا

دوره پادفک از جمله پیشنیازهای بسیار مهم در مهاجرت تحصیلی به روسیه است. اهمیت این دوره به چند دلیل زیر است. یادگیری زبان روسی برای تحصیل و ایجاد آمادگی جهت زندگی در کشور روسیه با کمک این دوره محقق می شود. در صورت تحصیل در رشته هایی که به زبان انگلیسی در روسیه تدریس می شوند برای تأیید و ارزشیابی مدارک توسط وزارت بهداشت ایران داشتن مدرک زبان روسی A2 پیش از ورود به کورس اصلی ضروری است که با کمک آموزش های دوره پادفک، موفقیت در این آزمون زبان روسی (آزمون تورفل) افزایش می یابد.

علاوه بر موارد فوق در صورت شرکت در پادفک های انحصاری رادوتا یعنی پادفک پوشکین ، پادفک سنت پترزبورگ در پایان دوره بدون آزمون زبان، مدرک زبان A2 روسی به داوطلبین تعلق می گیرد. یکی دیگر از اهمیت های دوره پادفک الزام به داشتن مدرک پادفک برای ثبت نام در برخی از دانشگاه های روسیه است.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

آزمون ورودی دندانپزشکی پیراگوف

(پیراگوا)

تحصیل در دندانپزشکی پیروگوا نیازمند شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه است. این دانشگاه برای تحصیل در رشته های مختلف خود از جمله رشته دندانپزشکی آزمون ورودی برگزار می کند. مواد درسی آزمون ورودی دندانپزشکی پیراگووا شامل دروس شیمی، زیست شناسی، زبان روسی است.

دندانپزشکی پیراگوف

پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی پیراگوا

خاطره شکست در کنکور ممکن است برخی از داوطلبین و متقاضیان تحصیل در دندان پزشکی پیراگوا را از آزمون ورودی این دانشگاه ترسانده باشد از این رو رادوتا طی رایزنی و قراردادهای منعقد شده با دانشگاه پیروگوف توانسته امتیاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی پیراگوف را برای داوطلبین و متقاضیان خود فراهم سازد. در این صورت دانش آموزان پس از سپری کردن دوره پادفک به طور مستقیم وارد دوره اصلی دانشگاه شده و تحصیل خود را شروع کنند.

هدیه رادوتا

ساختار تحصیل دندانپزشکی پیراگوف مسکو

دندان پزشکی پیراگوف مسکو 5 سال طول می کشد. پروفایل های آموزشی دندانپزشکی پیراگوف به دو صورت زبان روسی و انگلیسی به متقاضیان ارائه می گردد. در دوره دندانپزشکی به زبان انگلیسی تنها 2 سال اول دوره به زبان انگلیسی تدریس می شود و ادامه تحصیل به صورت زبان روسی ارائه می شود.

برنامه مدرک تخصصی دندانپزشکی در دانشگاه پیروگووا شامل موضوعاتی خاص مانند بیماری‌های مخاط دهان، دندانپزشکی بالینی، دندانپزشکی کودکان، جراحی ترمیمی دهان و غیره می باشد. همچنین در رشته های علوم طبیعی، آموزش های پزشکی – بیولوژیکی و بشردوستانه نیز به دانشجویان ارائه می شود تا فارغ التحصیل دانش گسترده ای به دست آورند که به آنها امکان استفاده آزادانه از فن آوری ها و روش های تشخیص پزشکی مدرن را می‌دهد و بر تکنیک های مهارت عملی که الزامات امروزی را در سطح بالایی برآورده می کند تسلط یابند.

در سال دوم دانشجویان، دانش و مهارت‌های اولیه را در کلاس‌های شبیه سازی شده به شرایط واقعی دندانپزشکی به دست می آورند. کلاس های درس دانشکده دندانپزشکی پیروگوف مجهز به محل کار مدرن و ابزار لازم مانند میز فانتوم، شبیه ساز سر بیمار، ابزار و لوازم مورد نیاز است.

هزینه دندانپزشکی پیراگوا 2024

شهریه دندانپزشکی پیراگوف مسکو روسیه برای دانشجویان به صورت سالیانه و به مبلغ 500 هزار روبل است.

جمع بندی

مهاجرت تحصیلی امری بسیار مهم و سرنوشت ساز است از این رو باید در انتخاب مسیر درست، قانونی و اصولی دقت بسیار زیادی به خرج داد تا بتوان به هدف مورد نظر رسید. در این مقاله به معرفی رشته دندانپزشکی دانشگاه پیراگوف روسیه پرداختیم و شرایط تحصیل و هزینه تحصیل در آن را برای شما ارائه کردیم. شرکت رادوتا با سابقه درخشان در زمینه اعزام، ثبت نام و اخذ پذیرش بدون آزمون انواع رشته‌ها در دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه پیروگوا، بهترین گزینه برای رسیدن شما به اهدافتان است. برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره های مؤسسه تماس گرفته و از مشاوره رایگان این مؤسسه بهره مند شوید.

سؤالات متداول

تحصیل دندانپزشکی و پزشکی در دانشگاه پیراگوا 6 سال طول میکشد.

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.