نشست هم اندیشی با دانشگاه فدرال کازان

جلسه هم‌اندیشی شرکت رادوتا و دانشگاه فدرال کازان با موضوع توسعه روابط علمی ایران و روسیه در تاریخ 23 خرداد 1401 (13 ژوئن 2022) در دفتر این شرکت برگزار گردید. در این جلسه که در ادامه نشست های پیشین با این دانشگاه برگزار گردید، مدیران انجمن جهانی دانشجویان و برخی از همکاران داخلی نیز حضور داشتند.

دانشگاه فدرال کازان

در ابتدای جلسه آقای نوید اسکندری رئیس هیئت مدیره شرکت رادوتا ضمن خوش‌‌آمد گویی به آقای Sabirov Rauf Rafisovich مدیر بخش بین‌الملل دانشگاه فدرال کازان و سایر حاضرین در جلسه، در ادامه جلسات و نشست‌های پیشین در روسیه به تشریح بیشتر فعالیت‌های این شرکت پرداخت.

همچنین در بخشی از صحبت‌های خود به استقبال زیاد دانش‌آموزان و دانشجویان ایرانی برای تحصیل در دانشگاه های روسیه اشاره کرده و علت این استقبال را کیفیت بالای آموزشی، هزینه پایین تحصیل در کشور روسیه به ویژه برای رشته‌های پزشکی، دندان‌پزشکی و داروسازی دانستند.

درخواست و تقاضاهای دانشجویان ایرانی در روسیه موضوع دیگری بود که در این جلسه به آن پرداخته و خواستار رسیدگی سریع و پشتیبانی دانشجویان ایرانی دانشگاه فدرال کازان شدند. در بخش نهایی صحبت های خود پیشنهادات همکاری های دوجانبه و عقد قرارداد همکاری با شرکت رادوتا در زمینه های مختلف از جمله برگزاری دوره پادفک در ایران عنوان گردید.

آقای امیرحسین‌ بابایی مدیرعامل انجمن جهانی دانشجویان نیز که به صورت آنلاین از روسیه در این جلسه حاضر بود ضمن ابراز خرسندی از گسترش همکاری های انجمن جهانی دانشجویان و دانشگاه کازان، شرکت رادوتا را به عنوان بزرگترین همکار خود در ایران معرفی کردند. همچنین ابراز امیدواری کردند که افزایش همکاری چندجانبه مابین شرکت رادوتا و انجمن جهانی دانشجویان و دانشگاه فدرال کازان باعث تقویت و بهبود شرایط تحصیل و زندگی دانشجویان در کشور روسیه و دانشگاه کازان گردد.

آقای  Sabirov Rauf Rafisovich مدیر بخش بین الملل دانشگاه کازان روسیه ضمن تشکر از مهمان نوازی و استقبال خوب همکاران ایرانی، روابط علمی بین ایران و روسیه را مثبت ارزیابی کرده و خواستار ادامه این همکاری ها و گسترش روابط فی‌مابین شد. در ادامه صحبت‌های خود بر رسیدگی به درخواست ها و تقاضاهای دانشجویان ایرانی دانشگاه فدرال کازان تاکید کرده و پشتیبانی و حمایت از دانشجویان ایرانی دانشگاه فدرال کازان را تضمین کردند. همچنین از گسترش روابط دوجانبه و چندجانبه بیشتر در زمینه های مختلف استقبال کردند. 

Sabirov Rauf Rafisovich

در پایان این نشست خانم لیلا خانی مدیرعامل مؤسسه رادوتا هدیه ای را به عنوان نماد کشور ایران به رسم یادبود به آقای Sabirov Rauf Rafisovich اهداء کردند.

Meeting with Kazan Federal University Meeting with Kazan Federal University

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

هدیه رادوتا

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.