پذیرش تضمینی سماشکو سال 2023 ​

دانشگاه دولتی پزشکی و دندان پزشکی مسکو که با نام سماشکو شناخته شده است از جمله دانشگاه های قدیمی روسیه می‌باشد که افتتاح آن به سال 1892 باز می‌گردد. اعتبار و کیفیت تحصیل در این دانشگاه به واسطه قدمت زیاد ثابت شده است. دانشگاه سماشکو همواره مورد استقبال دانشجویان روسی و غیرروسی برای تحصیل بوده است.

دانشگاه سماشکو دارای دانشکده‌ها و رشته‌های مختلفی می‌باشد که می‌توان به دندان پزشکی ، پزشکی ، روان شناسی ، اقتصاد و …. اشاره کرد در این بین تنها رشته دندان پزشکی سماشکو مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان ایران ‌می‌باشد.

مورد تأیید بودن رشته دندان پزشکی دانشگاه سماشکو ویژگی بسیار مثبتی است برای آن دسته از دانشجویانی که تمایل دارند پس از اتمام تحصیل به کشور برگردند و فعالیت خود را در ایران داشته باشند. از این حیث می‌توان به رشته دندان پزشکی دانشگاه سماشکو به عنوان گزینه ای اصلی نگاه کرد.

پذیرش تضمینی سماشکو

پذیرش تضمینی سماشکو گزینه مناسی برای علاقه‌مندان به تحصیل در رشته دندان پزشکی و مهاجرت تحصیلی می‌باشد این دسته از متقاضیان بدون نگرانی و با خیالی آسوده می‌توانند بدون کنکور و آزمون ورودی رشته مورد علاقه خود را با تمام توان و انرژی شروع کنند.

مؤسسه رادوتا با توجه قراردادهای رسمی که با دانشگاه سماشکو منعقد کرده سهمیه پذیرش تضمینی سماشکو را از این دانشگاه مطرح روسیه دریافت کرده است و به تعداد محدود امکان ثبت ‌نام بدون آزمون دانشجو در رشته دندان پزشکی و دیگر رشته های این دانشگاه را دارد.

ثبت ‌نام و پذیرش تضمینی سماشکو برای سال 2022 میلادی توسط مؤسسه رادوتا شروع شده است و با اطمینان خاطر می‌توانید در رشته های مورد نظر خود تحصیل کنید. با توجه به اینکه تعداد ظرفیت و سهمیه‌ها محدود است افرادی است که ثبت ‌نام خود را زودتر انجام دهند در اولویت قرار دارند. با ثبت‌ نام بدون آزمون و پذیرش تضمینی سماشکو همزمان با تحصیل در خارج از کشور هدف خود را عملی کرده و با یک تیر دو نشان بزنید.

اگر شما هم متقاضی تحصیل در رشته پرطرفدار دندان پزشکی هستید و مدت هاست که آرزوی دندان پزشک شدن را دارید از طریق راه های ارتباطی زیر مشخصات خود را برای کارشناسان و مشاوران ما ارسال کنید تا شما را برای ثبت‌نام تضمینی و بدون آزمون در دانشگاه سماشکو راهنمایی کنند.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

هدیه رادوتا

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.