پذیرش تضمینی نووسیبیرسک سال 2023

دانشگاه نووسیبیرسک یکی از دانشگاه های مطرح و موفق روسیه می‌باشد این دانشگاه که در سال 1995 در شهر نووسیبیرسک تأسیس شده است توانسته در همین مدت با دانشگاه های مطرح و با قدمت روسیه رقابت کند و با شرکت درطرح 100/5 برای قرار گرفتن در بین 100 دانشگاه مطرح دنیا تلاش کند.

دانشگاه دولتی نئوسیبیرسک یکی از دانشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت ایران می‌‌باشد و در رشته‌ پزشکی پذیرای دانشجویان می‌باشد. همچنین در رشته های مهندسی، مدیریت و سایر رشته های دانشگاهی گزینه‌ای بسیار مناسب برای تحصیل است چرا که این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم ایران نیز می‌باشد.

پذیرش تضمینی نووسیبیرسک سال 2022

پذیرش تضمینی نووسیبیرسک گزینه مناسی برای علاقه‌مندان به تحصیل در رشته پزشکی و مهاجرت تحصیلی می‌باشد چرا که بدون نگرانی از کنکور و آزمون ورودی به راحتی می‌توانید رشته مورد علاقه خود را با تمام توان و انرژی شروع کنید.

مؤسسه رادوتا طبق قراردادهایی که با این دانشگاه منعقد کرده ظرفیت پذیرش تضمینی نووسیبیرسک را از این دانشگاه مطرح روسیه دریافت کرده است و به تعداد محدود امکان ثبت ‌نام بدون آزمون دانشجو در رشته پزشکی و دیگر رشته های این دانشگاه را دارد.

ثبت ‌نام و پذیرش تضمینی نووسیبیرسک برای سال 2022 میلادی توسط مؤسسه رادوتا آغاز شده است و با اطمینان خاطر می‌توانید در رشته های مورد نظر خود تحصیل کنید. با توجه به اینکه تعداد ظرفیت ها محدود است اولویت با افرادی است که ثبت ‌نام خود را زودتر انجام دهند. با پذیرش تضمینی نووسیبیرسک همزمان با تحصیل در خارج از کشور رویای خود را محقق می‌کنید و با یک تیر دو نشان را بزنید.

اگر شما هم قصد مهاجرت تحصیلی را دارید و یا متقاضی تحصیل در رشته پرطرفدار پزشکی هستید و مدت هاست که آرزوی پزشک شدن را دارید، از طریق راه های ارتباظی زیر مشخصات خود را برای کارشناسان و مشاوران ما ارسال کنید تا شما را برای ثبت‌نام تضمینی و بدون آزمون در دانشگاه نووسیبیرسک راهنمایی کنند.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

هدیه رادوتا

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟
 1. نوید اکبری

  10/04/1401

  یعنی بدون نیاز به آزمون می تونم توی این دانشگاه پزشکی بخونم؟

  1. رادوتا

   11/04/1401

   با سلام جناب اکبری عزیز بله، بدون آزمون ورودی امکان تحصیل در دانشگاه را دارید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.