0تا100 شرایط تحصیل در دندانپزشکی دانشگاه فدرال کازان

دندانپزشکی کازان

دندانپزشکی دانشگاه کازان

پایین بودن هزینه تحصیل دندان پزشکی روسیه ، این رشته را به یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین رشته ها برای دانش آموزان ایرانی جهت تحصیلات دندانپزشکی در خارج از کشور تبدیل کرده است. دانشگاه کازان روسیه یکی از بهترین دانشگاه های روسیه و جهان است که از محبوبیت بالایی در بین دانش آموزان ایرانی برای مهاجرت و تحصیل در روسیه است. دانشگاه کازان روسیه در جایگاه 322 رتبه بندی QS قرار دارد از این رو تحصیل در این دانشگاه فرصتی ارزنده برای دانش آموزان و دانشجویان ایرانی به حساب می‌آید.

پادفک

پادفک روسیه دوره ای پیشنیاز جهت ورود به دانشگاه های روسیه است. این دوره برای ایجاد آمادگی زبان روسی دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل در روسیه است. در پایان دوره پادفک، دانشجویان بر زبان روسی و دروس مرتبط با رشته خود مسلط شده و علاوه بر آماده شده جهت تحصیل در دانشگاه، می توانند زندگی و نیازهای روزمره خود را نیز برظرف کنند. توصیه اکید ما به متقاضیان تحصیل، سپری کردن دوره پادفک کامل و معتبر است از این رو دوره های انحصاری پادفک رادوتا بهترین گزینه برای متقاصیان می باشد.

مفید و مرتبط

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

ساختار تحصیل دندانپزشکی کازان

دندانپزشکی دانشگاه فدرال کازان روسیه حضوری و تمام وقت برگزار می گردد و به مدت 5 سال طول می‌کشد. دوره دندانپزشکی به دو صورت زبان روسی و انگلیسی – روسی به دانشجویان ارائه می گردد که در این حالت دو سال اول تحصیل به زبان انگلیسی تدریس می‌شود و دانشجویان در سال های سوم تا پنجم به زبان روسی تحصیل می کنند. دانشجویان دندانپزشکی دانشگاه کازان روسیه در دوران تحصیل خود دروس آناتومی، بافت شناسی، علم شیمی، فیزیک، بیوشیمی، میکروبیولوژی، فارماکولوژی، فیزیک پزشکی و شیمی پزشکی پشت سر می گذارند.

آزمون ورودی دندانپزشکی کازان 

متقاضیان تحصیل در رشته دندان پزشکی در دانشگاه کازان برای ورود به کورس اصلی باید در آزمون ورودی دانشگاه شرکت کنند. آزمون ورودی دندان پزشکی کازان به زبان روسی شامل دروس زبان روسی، زیست شناسی و آزمون شفاهی (گفتاری) است حداقل نمره قبولی برای آزمون ورودی کسب 50 نمره از 100 نمره در هریک از مواد آزمون است. مواد آزمون ورودی دندان پزشکی کازان به زبان انگلیسی-روسی، دروس زیست شناسی و شیمی و زبان انگلیسی می باشد و حداقل نمره قبولی برای زیست شناسی و شیمی 50 از 100 و برای زبان انگلیسی 40 از 100 است.

هدیه رادوتا

هزینه دندانپزشکی کازان 2024

شهریه دندان پزشکی کازان به صورت سالیانه، مبلغ 397,400 روبل برای کورس روسی و 540,000 روبل برای کورس انگلیسی است که باید به دانشگاه پرداخته شود.

جمع بندی

دندانپزشکی کازان روسیه انتخابی بسیار عالی برای متقاضیان تحصیل در روسیه است. در این مقاله تلاش کردیم رشته دندان پزشکی دانشگاه فدرال کازان را به صورت کامل بررسی کنیم و شرایط ، ساختار و آزمون ورودی و شهریه دندانپزشکی کازان روسیه بیان کنیم.

 رادوتا بهترین مؤسسه مهاجرت تحصیلی به روسیه، با بهره بردن از روابط عمیق و گسترده با دانشگاه های بزرگ روسیه، شرایطی را فراهم کرده است تا دانش آموزان ایرانی و متقاضی تحصیل در روسیه بدون کوچکترین دغدغه و نگرانی و بهترین شکل ممکن مسیر مهاجرت تحصیلی خود به روسیه را پشت سر بگذراند. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم حتماً با مشاوران و کارشناسان رادوتا در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.