تحصیل در رشته رادیولوژی در روسیه

رادیولوژی در روسیه

تحصیل رادیولوژی در روسیه

رشته رادیولوژی در روسیه بهترین انتخاب برای افراد باهوشیست که می‌خواهند در زمان کمتر بهترین نتایج را بگیرند. پیشرفت سریع تکنولوژی و ورود تجهیزات دقیق  به حرفه‌ پزشکی موجب افزایش دقت پزشکان و بالارفتن شانس موفقیت در فعالیت های پزشکی و درمانی شده است.

 تجهیزات رادیوگرافی و تصویربرداری پزشکی نیز از آن دسته فناوری‌هاست که نقش بسزایی در بهبود فرآیند درمان داشته است از این رو نیاز به کارشناسان و متخصصان رادیولوژی همواره احساس خواهد شد و رشته تحصیلی رادیولوژی در روسیه می‌تواند سریع‌ترین مسیر پاسخگویی به این نیاز باشد و همچنین موفقیت، دانش و ثروت را برای علاقه مندان این رشته به ارمغان بیاورد.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

مزایای تحصیل رادیولوژی روسیه

  • تحصیل ارزان
  • امکان تحصیل در معتبرترین دانشگاه‌های جهان
  • امکان تحصیل در دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت
  • عدم وجودیت محدودیت سنی
  • عدم وجود محدودیت و شرط معدل
  • اخذ آسان ویزای تحصیلی

شرایط تحصیل رادیوگرافی در روسیه

دوره کارشناسی رادیولوژی در روسیه عمدتاً 4 سال و به صورت تمام وقت است. برای ورود به کورس اصلی رادیولوژی در دانشگاه‌های روسیه می‌توان از طریق آزمون ورودی دانشگاه‌ها اقدام کرد و از طرف دیگر این امکان فراهم است که از طریق اخذ پذیرش تضمینی دانشگاه و بدون آزمون، تحصیل رادیولوژی را در روسیه آغاز کرد.

پیش از ورود به کورس اصلی پیشنهاد می‌گردد تا متقاضیان کلاس آموزش پادفک روسی را سپری کنند و به زبان روسی تسلط یابند. علاوه براهمیت یادگیری زبان روسی در پادفک، اجباری بودن مدرک آن برای برخی دانشگاه‌های روسیه است.

هدیه رادوتا

خوابگاه

همواره برای دانشجویان درهر جای دنیا باشند مسئله خوابگاه و اسکان، موضوعی مهم و قابل توجه است. این موضوع برای دانشجویان رادیولوژی در روسیه نیز حائز اهمیت است. خوشبختانه اکثر دانشگاه‌های روسیه برای دانشجویان خود امکان استفاده از خوابگاه‌های دانشجویی را فراهم کرده اند حال آن که به هر دلیلی این امکان فراهم نشود دانشجویان باید با پرداخت هزینه بیشتری منزل مسکونی اجاره کنند اما رادوتا برای برداشتن فشار مالی از دوش دانشجویان خود و کاهش هزینه‌های آنان امکان استفاده از هتل‌های بزرگ و مطرح روسیه با تخفیف دانشجویی را فراهم آورده است.

شهریه رشته رادیولوژی در روسیه

شهریه رادیولوژی در روسیه برای دانشگاه‌های مختلف متفاوت است و میانگین شهریه سالانه رادیولوژی در روسیه به صورت تقریبی 216000 روبل است.

جمع بندی

 

تحصیل در رشته رادیولوژی در روسیه می‌تواند نقطه عطفی برای علاقه‌مندان مشاغل حوزه درمان و پزشکی باشد. پذیرش آسان دانشگاه‌های روسیه و ورود سریع به بازارکار پس از پایان تحصیل از جمله موفقیت‌هایی است که متقاضیان این رشته می‌توانند به دست آورند.

در این مقاله به شرح کامل رشته رادیولوژی در روسیه پرداختیم و شرایط پذیرش، خوابگاه و شهریه رادیولوژی در روسیه را نیز بررسی کردیم. در صورتی که به تحصیل رادیولوژی در خارج از کشور فکر می‌کنید بدون شک یکی از بهترین گزینه‌ها برای ادامه تحصیل روسیه است. برای کسب دقیق ترین اطلاعات و مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت تحصیلی به روسیه می‌توانید با تکمیل فرم مشاوره ای موجود در سایت یا تماس با شماره‌ مؤسسه 02188928590 اقدام نمایید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.