ثبت نام و تحصیل پزشکی رودن 2023

پزشکی رودن مسکو

تحصیل پزشکی در دانشگاه دوستی ملل رودن یکی از محبوب ترین گزینه متقاضیان ایرانی تحصیل پزشکی در روسیه می‌باشد. دانشگاه دوستی ملل مسکو که با نام دانشگاه رودن روسیه نیز شناخته شده است، در سال 1960 تأسیس گردید و همواره در بین دانشگاه ‌های مطرح روسیه قرار داشته است و در حال حاضر با 18639 دانشجو در رتبه 295 QS قرار گرفته است. پزشکی دانشگاه رودن به مدت 6 سال طول می‌کشد.

هزینه پزشکی رودن 2023

پادفک

دوره پری مدیکال روسیه با نام پادفک شناخته می‌شود در طول این دوره به متقاضیان تحصیل در روسیه، زبان روسی و دروس تخصصی رشته موردنظر آموزش داده می‌شود و در پایان دوره، به شرکت کنندگان گواهی یا سرتیفیکت داده می‌شود. رودن از جمله دانشگاه‌هایی است که داشتن مدرک پادفک برای ورود به کورس اصلی آن الزامی است. در خصوص پادفک روسی نیز این دانشگاه یکی از مراکز برگزاری این دوره است در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر به مقاله پادفک رودن مراجعه کنید.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

آزمون ورودی پزشکی دانشگاه رودن

رودن از جمله دانشگاه‌هایی است که بعضی از سال ها برای پذیرش، آزمون ورودی ندارد. این دانشگاه از طریق مصاحبه و بررسی نمرات اقدام به جذب دانشجو می‌کند. برای مثال یکی از شرایط پذیرش پزشکی رودن، داشتن معدل دیپلم بالای 16 است. برای اطلاع کامل ازدیگر شرایط و نحوه پذیرش پزشکی رودن با شماره تماس 02188928590 تماس بگیرید. (برای تماس کلیک کنید)

ساختار تحصیل پزشکی دانشگاه رودن مسکو

پزشکی دانشگاه رودن به 3 شیوه عرضه می‌گردد؛ پزشکی به زبان انگلیسی، روسی و یک شیوه نیز با همکاری «موسسه دولتی دندانپزشکی تاشکند زیر نظر وزارت بهداشت» به زبان روسی، 3 شیوه برگزاری دوره پزشکی دانشگاه رودن است که در پایان دوره مشترک رودن و موسسه دولتی دندانپزشکی تاشکند، دو مدرک برای دانشجویان صادر می‌گردد.

تحصیل پزشکی از بخش‌های اصلی و اختیاری تشکیل می‌شود بخش اصلی شامل بخش علوم انسانی و رشته‌های زیست پزشکی است. بخش علوم انسانی متشکل از دروس فلسفه، اخلاق زیستی، تاریخ پزشکی و فقه است و بخش زیست پزشکی نیز شامل دروس آناتومی انسان، فیزیولوژی، میکروبیولوژِی و فارماکولوژی است.

در رشته پزشکی رودن از سال چهارم تحصیل، بر شاخه‌های حرفه ای مانند: زنان و زایمان، اطفال، داخلی، بیماری‌های عفونی، جراحی، بیهوشی و …. تأکید می‌شود. کلاس های برنامه‌ درسی پزشکی رودن به شکل‌های مختلفی مانند سخنرانی، سمینارها، توسعه مهارت‌ها به کمک تجهیزات شبیه سازی و واقعی در کلینیک‌ها برگزار می‌شود.

هزینه پزشکی رودن 2023

هدیه رادوتا

هزینه پزشکی دانشگاه رودن به زبان انگلیسی 2023

هزینه پزشکی دانشگاه رودن به زبان انگلیسی به صورت سالانه 9500 دلار یا معادل 8800 یورو است این هزینه فقط برای شهریه است و شامل خوابگاه دانشگاه نمی‌شود.

هزینه پزشکی دانشگاه رودن به زبان روسی 2023

هزینه پزشکی دانشگاه رودن به زبان روسی به صورت سالانه 8500 دلار و یا 7900 یورو می‌باشد که این هزینه نیز فقط مختص شهریه تحصیل است و هزینه خوابگاه را شامل نمی‌شود.

جمع بندی

تحصیل پزشکی در خارج یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به هدف پوشیدن روپوش سفید طبابت است. در میان گزینه‌های بسیار، کشور روسیه یکی از بهترین مقاصد برای تحقق این هدف است. تنوع بالای دانشگاه‌ها و مقرون به صرفه بودن هزینه‌های تحصیل و زندگی و عدم نیاز به داشتن مدرک زبان برای ورود به دانشگاه‌ها از مزیت‌های این انتخاب هوشمندانه است.

حال اگر در بین دانشگا‌ه‌های متعدد روسیه به دنبال دانشگاه‌ با کیفیتی هستید، دانشگاه رودن علی‌رغم این‌که در مقایسه با سایر دانشگاه‌های روسیه کمی گران تر است اما از کیفیت تحصیل بالایی برخوردار است. در این دانشگاه‌ امکان تحصیل به زبان انگلیسی یا روسی برای دانشجویان فراهم شده است که توصیه ما به همه متقاضیان، تحصیل به زبان روسی است، زیرا هم موجب کاهش شهریه شده و هم تحصیل و زندگی راحت تری را تجربه خواهند کرد.

اگر هنوز از انتخاب خود مطمئن نیستید و درسردرگمی به سر می‌برید بدون شک پیشنهاد ما به شما استفاده از جلسه مشاوره تخصصی رایگان مؤسسه رادوتا است. برای این کار کافی است از طریق راه‌های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.