معرفی دانشگاه دولتی مهندسی عمران مسکو روسیه (MGSU)

دانشگاه دولتی مهندسی عمران مسکو (MGSU)

دانشگاه Moscow State University of Civil Engineering با نام اختصاری MGSU با ترجمه دانشگاه دولتی مهندسی عمران مسکو، یک مؤسسه آموزش عالی در مسکو می باشد که در سال 1921 تأسیس گردید. این مرکز علمی جزء دانشگاه های تحقیقات ملی روسیه می‌باشد و در زمینه پرورش مهندسان، متخصصان و مدیران تمام سطوح در زمینه های صنعتی، عمرانی، انرژی، مدیریت ساخت و ساز، ساخت و ساز خاص و منحصر به فرد، سیستم ها و فناوری های اطلاعاتی، طراحی و اتوماسیون ساختمان ها، ساختمان ها و مجتمع ها فعالیت دارد.

دانشگاه دولتی مهندسی عمران مسکو

رنکینگ دانشگاه مهندسی عمران مسکو

دانشگاه دولتی مهندسی عمران مسکو روسیه در برای اولین بار در سال 2022 به رتبه بندی THE (تایمز) وارد شد و طبق رتبه جهانی این نظام رتبه بندی در جایگاه 601-800 و بر اساس این رتبه بندی در بین دانشگاه های روسیه در رتبه 9 قرار گرفت.

چرا تحصیل در روسیه؟

بخش ها و مؤسسات دانشگاه مهندسی عمران مسکو

  • موسسه مهندسی صنایع و عمران
  • موسسه معماری و شهرسازی
  • موسسه مهندسی هیدرولیک و ساخت نیروگاه
  • موسسه مهندسی محیط زیست و مکانیزاسیون
  • موسسه فناوری های دیجیتال و مدل سازی در ساخت و ساز
  • موسسه اقتصاد، مدیریت و ارتباطات در ساخت و ساز و املاک
  • موسسه آموزش از راه دور
  • موسسه تربیت بدنی و ورزش
  • شعبه MGSU در میتیشچی

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

خوابگاه دانشگاه دولتی مهندسی عمران مسکو (MGSU)

دانشگاه مهندسی عمران مسکو دارای خوابگاه عالی برای بیش از 5000 دانشجو است خوابگاه‌ در نزدیکی سالن های سخنرانی قرار دارد. هر اتاق خوابگاه برای اسکان 2 یا 3 دانشجو آماده شده است حمام و آشپزخانه به صورت مشترک برای چند اتاق وجود دارد آشپرخانه مجهز به یخچال، مایکروویو، کارد و چنگال است همچنین برای مهمانان نیز امکان پذیرایی فراهم شده است هراتاق مهمان دارای یخچال، تلویزیون و چای ساز است. کل خوابگاه به اینترنت پرسرعت دسترسی دارد برای رفاه بیشتر دانشجویان ماشین لباسشویی و کمد نیز تدارک دیده شده است.

خوابگاه دارای امکانات دیگری از قبیل فروشگاه، اتاق های غذاخوری، کافه تریا هستند. خوابگاه از امنیت بالایی برخوردار است. پردیس خوابگاه دانشگاه مهندسی عمران، امکانات تفریحی و ورزشی بسیار مناسب و شایسته ای برای دانشجویان فراهم کرده است که امکان بازی های فوتبال ،شطرنج، اسکیت روی یخ، اسکی، دوچرخه سواری و…. وجود دارد.

هزینه خوابگاه دانشگاه مهندسی عمران MGSU به صورت ماهانه 1480 روبل است.

هدیه رادوتا

شهریه دانشگاه دولتی مهندسی عمران مسکو (MGSU) 2023

شهریه دوره کارشناسی در دانشگاه دولتی مهندسی عمران مسکو 320000 روبل در سال برای دانشجویان بین المللی است.

همچنین هزینه شهریه برای دوره کارشناسی ارشد در این دانشگاه 350000 روبل در سال برای دانشجویان خارجی است.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی دانشگاه تحقیقات دولتی مهندسی عمران مسکو MGSU پرداختیم و رنکینگ، خوابگاه و شهریه این دانشگاه را بررسی کردیم. زندگی دانشجویی در مسکو به واسطه فعالیت دانشگاه های بزرگ و مطرحی مانند دانشکاه لومونوسوف ، دانشگاه سماشکو ، دانشگاه رودن ، دانشگاه پیروگوا ، دانشگاه مالی و حقوق مسکو، دانشگاه مدرسه عالی اقتصاد، دانشگاه سینرژی و….. به طرز چشمگیری جریان دارد. درصورتی که به مهاجرت تحصیلی به روسیه فکر می‌کنید نیاز دارید با متخصصین این امر در ارتباط باشید از این رو به شما توصیه می‌کنیم حتماً از مشاوره رایگان رادوتا بهره مند شوید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.