شرایط تحصیل در دانشگاه فدرال بالتیک امانوئل کانت روسیه

دانشگاه فدرال بالتیک امانوئل کانت روسیه

دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک روسیه

دانشگاه ایمانوئل کانت روسیه، دانشگاه تحقیقات دولتی در منطقه کالینگراد است. این دانشگاه قبلاً به عنوان دانشگاه کونیگزبرگ شناخته می‌شد. به دنبال جنگ جهانی دوم، روسیه شهر کونیگزبرگ را از پروس ضمیمه خاک خود کرد و نام آن را به کالینینگراد تغییر داد، بنابراین نام آن به دانشگاه دولتی کالینینگراد تغییر یافت. نهایتاً در سال 2005 به بعد به افتخار و پاسداشت امانوئل کانت فیلسوف آلمانی، به دانشگاه فدرال بالتیک امانوئل کانت تغییر نام یافت.

رنکینگ دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک روسیه

در سال 2020، دانشگاه  ایمانویل کانت روسیه در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی آموزش عالی تایمز (THE WUR) رتبه 1000+ را کسب کرد و در سال 2022 در رتبه‌بندی Webometrics در رتبه 2350 قرار گرفت. همچنین این دانشگاه در رتبه بندی QS در سال 2022 توانسته است در جایگاه 600 تا 650 قرار بگیرد.

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

بخش ها و مؤسسات دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک روسیه

  • موسسه فنی و مهندسی
  • موسسه اقتصاد، مدیریت و گردشگری
  • موسسه آموزش و پرورش
  • دانشکده علوم زندگی
  • موسسه علوم انسانی
  • موسسه حقوق
  • موسسه پزشکی
  • موسسه علوم فیزیکی و ریاضی و فناوری اطلاعات

هدیه رادوتا

خوابگاه دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک روسیه

دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک 7 خوابگاه راحت را برای دانشجویان بین المللی خود در نظر گرفته است. همه خوابگاه ها در نزدیکی ساختمان های دانشگاه قرار دارند. خوابگاه های دانشگاه به سه دسته تقسیم می شوند:

دسته اول

اتاق های 2 یا 3 نفره با امکانات مشترک می باشد. آشپزخانه و سرویس بهداشتی مشترک در هر طبقه در دسترس اتاق های آن طبقه قرار دارد. اتاق های دوش و حمام در طبقه همکف واقع شده است. خوابگاه ها دارای اینترنت پرسرعت وای فای هستند. امکاناتی از قبیل خشکشویی، سالن های ورزش و بدنسازی و سالن استراحت نیز برای رفاه دانشجویان فراهم شده است.

دسته دوم

این دسته نیز اتاق ها به صورت 2 یا 3 نفره هستند. اتاق های یک واحد، دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام مشترک است. دانشجویان امکان استفاده از اینترنت وای فای را دارند. علاوه بر این امکانات، خشکشویی و سالن بدنسازی و ورزشی و استراحت نیز برای دانشجویان مهیا شده است.

دسته سوم

این دسته از خوابگاه ها به صورت آپارتمانی بوده و دارای ظرفیت 2 یا 3 نفره می باشند. آپارتمان دارای آشپزخانه مجهز و حمام است. خوابگاه دارای WiFi  و مجهز به امکانات خشکشویی هستند.

شهریه دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک روسیه 2023

[tablesome table_id='24852'/]

جمع بندی

در این مقاله دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک روسیه را بررسی کردیم همچنین رنکینگ، دانشکده ها ، خوابگاه و شهریه دانشگاه ایمانوئل کانت روسیه را نیز بیان کردیم با اینکه دانشگاه کانت روسیه در بین دانشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت ایران در روسیه نمی باشد اما قدمت و رتبه بین المللی بالای این دانشگاه می تواند دلیل مناسبی برای مهاجرت تحصیلی رشته پزشکی روسیه باشد.

رادوتا قوی ترین مؤسسه مهاجرت تحصیلی به روسیه بهترین مسیر مهاجرت تحصیلی برای دندان پزشکی در روسیه و سایر رشته هایی مانند داروسازی روسیه و …. را آماده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت نوبت مشاوره رایگان از طریق فرم های مشاوره ای و یا شماره تماس 02188928590 با کارشناسان مهاجرتی رادوتا در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.