معرفی دانشگاه پزشکی باشکر (دانشگاه پزشکی اوفا) روسیه

دانشگاه پزشکی دولتی باشکر روسیه

دانشگاه پزشکی دولتی باشکیر روسیه (دانشگاه پزشکی اوفا) به سال 1932 در شهر اوفا دایر گردید در سال 2010 دانشگاه پزشکی اوفا با دانشگاه پزشکی دولتی باشکیر ادغام گردیده و با نام دانشگاه پزشکی دولتی باشکیر فعالیت خود را ادامه دادند.دانشکده پزشکی عمومی آغاز به کار دانشگاه پزشکی باشکیر بود و به مرور دانشکده‌های اطفال، پزشکی پیشگیری و میکروبیولوژی، دندان‌پزشکی و داروسازی فعالیت خود را شروع کردند.

دانشمندان و پزشکان مشهوری از روسیه به عنوان هیئت علمی دانشگاه پزشکی باشکیر، مشغول تدریس هستند. 268 استاد تمام دکترای علوم و 739 دانشیار، هیئت علمی دانشگاه پزشکی باشکیر را تشکیل می‌دهند. نکته قابل توجه برای متقاضیان ایرانی تحصیل پزشکی روسیه ، دندانپزشکی روسیه ، داروسازی روسیه ، عدم تأیید بودن دانشگاه پزشکی دولتی باشکیر روسیه توسط وزارت بهداشت ایران است.

بنابراین اگر پس از اتمام تحصیل در روسیه قصد بازگشت به ایران را دارید، حتماً با مشورت کارشناسان مهاجرتی رادوتا RADOTA دانشگاه و شهر مقصد خود را انتخاب کنید و برای ثبت نام در پادفک مناسب راهنمایی لازم را دریافت کنید.

دانشگاه پزشکی باشکیر(دانشگاه پزشکی اوفا)

راه‌ های دریافت مشاوره رایگان

رتبه بندی دانشگاه پزشکی دولتی باشکر روسیه

دانشگاه پزشکی دولتی باشکیر روسیه در بین دانشگاه‌های روسیه در جایگاه 123 دارد همچنین رتبه 4342 جهانی را دارد.

دانشکده های دانشگاه پزشکی دولتی باشکر روسیه

1) دانشکده پزشکی عمومی

2) دانشکده دندانپزشکی

3) دانشکده اطفال

4) دانشکده داروسازی

5) دانشکده پزشکی ورزشی

6) دانشکده تحصیلات تکمیلی

7) دانشکده فرهنگ تربیت بدنی سازگار

8) دانشکده روانشناسی بالینی

9) دانشکده برای دانشجویان خارجی

10) دانشکده پرستاری آموزش عالی

11) دانشکده آموزش پیش دانشگاهی

هدیه رادوتا

خوابگاه دانشگاه پزشکی دولتی باشکر روسیه

دانشگاه پزشکی دولتی باشکیر روسیه هاستلی با محیط امن و مطمئن در اختیار دانشجویان بین‌الملل خود قرار می‌دهد. اتاق‌های خوابگاه به صورت 2 الی 4 نفره و به شکل مبله با تمام امکانات رفاهی ضروری مانند تخت، میز کنار تخت، میز و… به دانشجویان عرضه می‌گردد. اتاق‌ها دارای گرمایش مرکزی می‌باشند. از دیگر امکانات خوابگاه دانشگاه پزشکی دولتی باشکیر کافه تریا، سالن غذاخوری و سالن مطالعه می‌توان نام برد. در هر بلوک خوابگاه نیز آشپزخانه وجود دارد که 10 تا 20 دانشجو می‌توانند از آن استفاده کنند. هزینه خوابگاه دانشگاه پزشکی دولتی باشکیر روسیه سالانه 140هزار روبل است.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم بررسی کلی بر دانشگاه پزشکی دولتی باشکیر روسیه داشته باشیم و بتوانیم اطلاعات لازم را در اختیار متقاضیان قرار دهیم. توصیه پایانی ما استفاده از یک جلسه مشاوره رایگان رادوتا است تا بتوانید سؤالات خود را مطرح و پاسخ دقیقی را دریافت کنید.

سؤالات متداول

پاسخ

پاسخ

پاسخ

پاسخ

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.